Poznate skladbe i izvođači 14. Međimurskog festivala

Organizacijski odbor 14. Međimurskog festivala OBJAVLJUJE rezultate NATJEČAJA (imena pjevača, naslova skladbi i autora) koji su odabrani od strane Stručne komisije na čelu s umjetničkim direktorom Mladenom Burnaćem.

  1. DARKO DOMIJAN „Fijolica“  (D.Domijan-N.Culeta-I.Mikulić)
  2. MARIO RUCNER „Mamica su štrukle pekli“ (Izvorna-Mario Rucner/Sven Gleđa)
  3. ŽELJKO LAPEC „Čarnoga vina daj“ (M.Senkovski-M.Senkovci-I.Mikulić)
  4. IGOR BAKSA „Mala ftičica“ (I.Baksa)
  5. PATRICIJA TOMA „Naša međimurska“ (L.Varga- J.Vičević-I.Mikulić)
  6. IGOR BREŠAN „Se je lepše gda su dvoje“ (I.Brešan-I.Brešan-R.Kazinotti)
  7. TAJANA TOLIĆ „Črna Mura“ (M.Maket, H.Borošić.M.Maket)
  8. ŽELJKO GRAHOVEC & GORDANA LACH „Šetao se Vinko mlad“
  9. EMINA ARAPOVIĆ „Kad oči zatvorim“ (V.Hadžiavdić-Lea Mijatović-V.Hadžiavdić/P.Vida)
  10. IVAN ZAK „Za ljubav rođena“ (I.Zak)
  11. AMIR KAZIĆ LEO „U dobrim rukama“ (A.K.Leo-Fayo-N.Smoljan)
  12. UČITELJICE „Na stanu“ (D-Bačić-D.Bačić-B.Dragojević)
  13. DEAN DVORNIK „Da si moja“ (D.Dvornik-S.Lipovac-D.Dvornik)
  14. MARKO TOMASOVIĆ „Žena za mene“ (M.Tomasović-J.Ralašić-A.Valenčić)
  15. NIKOLINA HIŽAR „Odlazi“ (M.Tomasović-Š.Soldan-M.Puntak)
  16. BARABE „Zvrc, zvrc, zovi“ (N.Ninčević-M.Benzon-N.Ninčević/M.Benzon
  17. IVICA JURGEC „Vratite se golubovi moji“ (I.Jurgec-I.Jurgec-I.Mikulić)
  18. DUDO „Ne daj mi“ (I.Mikulić-N.Culeta-I.Mikulić)
  19. SREBRNA KRILA „Ja sam čovjek s grijeha tri“ (V.Kalember-Ž.Pavičić-H.Grčević)
  20. IVANA BANFIĆ „Ranjena“ (A.Pecotić-A.Pecotić-A.Pecotić/H.Čustović)
  21. JURAJ GALINA „Ako ikad odeš ti“ (D.Zečić-B.Zlatanović-M.Seko)

Rezerve:

  1. RAZBIJAČI STAKLA “Zora plava“(B.Kozjak-B.Kozjak-H.Grčević)
  2. MARINELLA „Ne možeš protiv ljubavi“ (I.Mikulić-A.Orlić-M.Malić)
  3. MLADEN KOS „Nesretnici“ (Ž.Siriščević-B.Zlatanović-M.Muhek)

(mp)

 

O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*