Rezultati u 21 sat – načelnici općina u Međimurju

BELICA 

1. ZVONIMIR TARADI – 81,73%HNS

2. DRAGUTIN BRANIŠA, bacc.admin.publ. – 16,39%SDP

DEKANOVEC

1. IVAN HAJDAROVIĆ – 67,59%HDZ

2. SNJEŽANA SABOLEK – 28,89%ŽIVI ZID

DOMAŠINEC

1. MARIO TOMAŠEK, dipl.ing.prom. – 57,13%HSS, HDZ

2. DRAGUTIN LISJAK – 40,79%KANDIDAT GRUPE BIRAČA

DONJA DUBRAVA

1. MARIJAN VARGA – 42,26%HNS

2. DRAŽEN MISER – 40,44%HDZ, HSS, HSLS

3. MARTINA KOVAČ – 11,73%SDP, LABURISTI

4. DRAGAN PONGRAC – 3,03%ŽIVI ZID

DONJI KRALJEVEC

1. MILJENKO HORVAT, dipl. inf. – 59,69%HSS, SDP

2. ZLATKO HORVAT – 36,99%HDZ

DONJI VIDOVEC

1. JOSIP MATULIN – 83,14%HSLS

GORIČAN

1. MARIO MOHARIĆ, dr. vet. med. – 49,76%SDP, HSS, HSLS, HSU, MDS

2. EMANUEL VAROŠANEC, dipl.ing.drv.teh. – 30,65%HNS

3. DANIJEL DOMINIK, pristup.oec. – 17,39%HDZ

GORNJI MIHALJEVEC

1. GORAN LOVREC – 65,31%KANDIDAT GRUPE BIRAČA

2. ALMIR ŠKVORC – 16,65%HDZ

3. BORIS RESMAN – 8,49%HSLS

4. DARKO HORVAT – 5,26%SDP

5. LUKA NUIĆ, mag. ing. – 3,65%ŽIVI ZID

KOTORIBA

1. LJUBOMIR GRGEC – 61,96%SDP, HSS, LABURISTI

2. DOBRIŠA ZVOŠEC – 34,69%KANDIDAT GRUPE BIRAČA

MALA SUBOTICA

1. VALENTINO ŠKVORC, dipl. ing. geoteh. – 45,81%KANDIDAT GRUPE BIRAČA

2. VLADIMIR MIHALIC, dipl. ing. – 32,85%HNS

3. JADRANKA SERMEK – 17,52%SDP, HSU

NEDELIŠĆE

1. DARKO DANIA – 80,15%SDP, HSU, HNS, LABURISTI, MDS

2. NIKOLA TOPLEK – 17,31%HDZ, HD

OPĆINA OREHOVICA

1. FRANJO BUKAL – 49,58%HNS

2. MIROSLAV BEZEK – 46,97%SDP, HS

PODTUREN

1. MLADEN BOŽIĆ – 29,25%HDZ

2. PERICA HAJDAROVIĆ, mag. ing. mech. – 27,96%KANDIDAT GRUPE BIRAČA

3. VLADIMIR SABOL – 17,91%HSLS, HSS

4. DINO BIBER – 16,40%SDP

5. TATJANA VARGA – 6,15%HNS

PRIBISLAVEC

1. VIŠNJA IVAČIĆ – 48,50%HNS

2. MATIJA LADIĆ – 46,86%SDP

SELNICA

1. ERVIN VIČEVIĆ – 75,92%REFORMISTI, HSS

2. RADOVAN ZADRAVEC – 23,01%SDP, HSU

STRAHONINEC

1. FRANJO LEHKEC – 58,07%HSS, HNS, HDZ, HSLS, REFORMISTI, MS

2. NENAD ŠKVORC – 34,33%SDP

3. PETRA HORVATIĆ – 6,92%ŽIVI ZID

SVETA MARIJA

1. ĐURĐICA SLAMEK – 51,88%HSS

2. DEAN HUNJADI – 45,45%SDP, HNS, HSU, MDS

SVETI JURAJ NA BREGU

1. ANĐELKO NAGRAJSALOVIĆ, bacc. ing.comp. – 64,56%SDP, HSS, HSU, MDS

2. KRISTIJAN ZELIĆ – 20,86%HNS

3. DAMIR KOVAČIĆ, dipl. ing. – 13,04%HDZ

SVETI MARTIN NA MURI

1. DRAŽEN CRNČEC – 76,10%HSLS

2. KRUNOSLAV COLAR, struč. spec. ing. agr. – 20,79%HDZ

ŠENKOVEC

1. SAŠA HORVAT, dipl. ing. – 56,09%HNS, HSU, HSS

2. RUŽA SERMEK – 23,44%SDP

3. JURICA KOŠTARIĆ – 18,59%HDZ

ŠTRIGOVA

1. STANISLAV REBERNIK – 71,56%SDP, HNS, REFORMISTI

2. FILIP TKALČEC – 17,40%HDZ

3. MIHAEL KELNARIĆ – 9,90%ŽIVI ZID

VRATIŠINEC

1. ZDRAVKO MLINARIĆ – 60,02%HNS, HSU

2. DAMIR PERHOČ, bacc. ing. – 37,76%SDP

 

O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*