Četvrti dan u Atonu

Četvrtog dana prvenstva odigrano je 11 utakmica, a prvisu na teren izašli ŠN Rudar i ŠN Mala Subotica u kategoriji U14.

U petak, kada će se već znati i dio ekipa koje su prošle u osminu finala i četvrtfinala u mlađim dobnim skupinama, u Atonu su pripremili malo iznenađenje za kraj posljednjeg radnog tjedna u ovoj godini. Od 19:00h u Bistrou Aton svira Tamburaški sastav “Tambura”, stoga pozivaju sve igrače, gledatelje i ostale željne dobre zabave da dođu i sjajno se zabave za kraj 2017. godine uz akcijske cijene pića.

U nastavku donosimo rezultate i satnicu za petak 29.12.

28.12.2017. (četvrtak)

15,00     ŠN RUDAR – ŠN MALA SUBOTICA                                                                         pioniri    1:1 (p 6:7)

15,25     ŠN FOR – NK PUŠĆINE                                                                                               pioniri    2:1

15,50     ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU                                   pioniri    10:0

16,15     NK ŠENKOVEC – ŠN ZELENKO-DINAMO                                                             pioniri     0:13

16,40     NK BSK – NK POBJEDA                                                                                             seniori     3:2

17,15     NK NEDELIŠĆE – NK DINAMO (P)                                                                          seniori     3:5

17,50     NK JEDINSTVO (NSD) – NK DINAMO (D)                                                            seniori     6:9

18,25     NK PODTUREN – NK TRNAVA                                                                                seniori     6:1

19,00     NK BUDUĆNOST (P) – NK MEĐIMUREC                                                            seniori    4:15

19,35     NK ČSK – NK JADRAN                                                                                                seniori     8:2

20,10     NK SOKOL – NK CENTROMETAL                                                                          seniori     9:2

29.12.2017. (petak)

15,00     ŠN NEDELIŠĆE-STRAHONINEC – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II                                  pioniri

15,25     NK OMLADINAC (NSR) – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S)                                                pioniri

15,50     NK SLOGA (Č) – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC I                                                                      pioniri

16,15     ŠN MALA SUBOTICA – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III                                                        pioniri

16,40     NK BORAC (DH) – NK PUŠĆINE                                                                                                  seniori

17,15     NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK VENERA PMP                                                            seniori

17,50     NK JEDINSTVO (GM) – NK MLADOST-KOMET                                                                      seniori

18,25     NK ŠENKOVEC – NK STRAHONINEC                                                                                       seniori

19,00     NK MLADOST (I) – NK SLOBODA (S)                                                                                       seniori

19,35     NK PLAVI – NK GRANIČAR (K)                                                                                                  seniori

20,10     NK TORPEDO – NK RUDAR                                                                                                      seniori

(Dario Glavina)

 

O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*