Kraj grupne faze i novi početak za klubove

S današnjim danom završila je grupna faza natjecanja na 3. klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele. Od srijede, 03.01. počinje knock out faza gdje ekipe više nemaju pravo na pogreške i kalkuliranja, jer od sutra se igra na ispadanje, što će zasigurno podići kvalitetu i zanimljivost samih utakmica.

Prvi na scenu stupaju seniori koji igraju utakmice osmine finala u srijedu od 16:00h.

U nastavku donosimo rezultate zadnjeg kola grupne faze i sve parove knock out faze u sve tri kategorije.

02.01.2018. (utorak)

NK SOKOL – NK MEĐIMURJE-kadeti seniori     6:6 (p 2:3)
NK CENTROMETAL – NK PUŠĆINE seniori     3:4
NK JADRAN – NK MEĐIMUREC seniori     1:11
NK ČSK – NK OMLADINAC (M) seniori     9:4
NK TRNAVA – NK DINAMO (D) seniori     5:5 (p 3:4)
NK POBJEDA – NK BUDUĆNOST (P) veterani     4:6
NK POLET (P) – NK NEDELIŠĆE veterani     2:2 (p 0:2)
NK VENERA PMP – NK MLADOST-KOMET seniori     2:6
NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK DONJI KONCOVČAK seniori     3:10
NK JADRAN – NK OMLADINAC (NSR) veterani   1:9
NK SLOGA (Č) – NK STRAHONINEC veterani     7:5
NK PODTUREN – NK RADNIČKI seniori     6:6 (penali nisu pucani jer ne utječu na konačni poredak u grupi)

 

 

PAROVI OSMINEFINALA – 03.01.2018.(srijeda) – seniori

 

16,00   A-1 – H-2          NK PODTUREN – NK SLOBODA MIHOVLJAN

16,35   B-1 – G-2          NK PUŠĆINE –  NK PLAVI PEKLENICA

17,10   C-1 – F-2           NK MEĐIMUREC – NK STRAHONINEC

17,45   D-1 – E-2           NK MLADOST KOMET – NK NEDELIŠĆE

18,20   H-1 – A-2        NK POLET (SMNM) –  NK DINAMO DOMAŠINEC

18,55   G-1 – B-2        NK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE – NK SOKOL VRATIŠINEC

19,30   E-1 – D-2         NK DINAMO PALOVEC – NK DONJI KONCOVČAK

20,05   F-1 – C-2         NK SLOBODA SLAKOVEC –  ČSK ČEHOVEC

 

PAROVI  ČETVRTFINALA – 04.01.2018.(četvrtak)

 

16,00   A-1 – D-2        ŠN ZELENKO-DINAMO – ŠN FOR                            pioniri

16,25   B-1 – C-2         ŠN MEĐ.-ČAKOVEC I – ŠN MEĐ.-ČAKOVEC III       pioniri

16,50   A1/H2 – B1/G2 NK PODTUREN/NK SLOBODA(M) –  NK PUŠĆINE/NK PLAVI     seniori

17,25   C1/F2 – D1/E2  NK MEĐIMUREC/NK STRAHONINEC  –  NK MLADOST KOMET/NK NEDELIŠĆE      seniori

18,00   C-1 – B-2         ŠN SVETI MARTIN – ŠN MEĐIMUREC-SLOBO. (S)    pioniri

18,25   D-1 – A-2        ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN NEDELIŠĆE-STRAHONINEC   pioniri

18,50   H1/A2  –  G1/B2 NK POLET (SMNM)/NK DINAMO DOMAŠINEC –  NK RUDAR/ NK SOKOL VRATIŠINEC   seniori

19,25   E1/D2  – F1/C2   NK DINAMO/ NK DONJI KONVCOČAK – NK SLOBODA (S)/ČSK ČEHOVEC  seniori

 

RASPORED UTAKMICA POLUFINALA – 05.01.2018. (petak)

 

16,00   – prva utakmica          – pioniri

16,25   NK NEDELIŠĆE – NK SLOGA ČAKOVEC    – veterani

17,00  – druga utakmica        – pioniri

17,25   – prva utakmica          – seniori

18,00  – revijalna utakmica ŽNK KATARINA ZRINSKI ČAKOVEC – ŽNK TRNAVA GORIČAN

18,35   NK OMLADINAC NSR – NK POLET PRIBISLAVEC   – veterani

19,10   – druga utakmica        – seniori

(Dario Glavina)

 

O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*