Počelo 3. klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele!

Sat vremena nakon odigrane završnice drugog po redu Aton limač kupa, počelo je klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele. Prvog dana odigrano je 14 utakmica u seniorskoj, veteranskoj i U14 kategoriji. Nakon odigranih 5 utakmica mlađih dobnih uzrasta, na teren su izašli oni stariji i iskusniji nogometaši, koji su pokazali pravu borbenost i gledateljima dali do znanja da će u naredna dva tjedna i te kako moći uživati u vrhunskom nogometu.

U nastavku donosimo rezultate prvog dana i satnicu natjecanja 26.12., kada slijedi nastavak prvenstva.

ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II – ŠN ZELENKO-DINAMO

pioniri    1:1

NK ŠENKOVEC – ŠN NEDELIŠĆE-STRAHONINEC                                                pioniri     2:9

ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC I – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S)                    pioniri     8:0

NK OMLADINAC (NSR) – NK SLOGA (Č)                                                                               pioniri     2:2 (p 1:2)

ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN RUDAR                                                         pioniri     2:2 (p 2:0)

NK DINAMO (D) – NK RADNIČKI                                                                                           seniori     6:1

NK TRNAVA – NK JEDINSTVO (NSD)                                                                     seniori     6:5

NK MEĐIMURJE-kadeti – NK CENTROMETAL                                                    seniori     3:5

NK BORAC (DH) – NK SOKOL                                                                                    seniori     2:4

NK OMLADINAC (M) – NK JADRAN                                                                       seniori     2:1

NK JEDINSTVO (GM) – NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC                                   seniori     4:5

NK DONJI KONCOVČAK – NK VENERA PMP                                                       seniori     9:8

NK BUDUĆNOST (P) – NK ČSK

seniori    5:5 (p 3:4)

ŠN SVETI MARTIN – ŠN MALA SUBOTICA

pioniri     4:2

26.12.2017. (utorak)

10:15   ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – NK PUŠĆINE                                                    pioniri

10,40   NK OMLADINAC (NSR) – NK STRAHONINEC                                                 veterani

11,15   NK SLOGA (Č) – NK JADRAN

veterani

11,50   NK RUDAR – NK GRANIČAR (K)

seniori

12,25   NK PLAVI – NK TORPEDO

seniori

13,00   NK POBJEDA – NK POLET (P)                                                                        veterani

13,35   NK NEDELIŠĆE – NK BUDUĆNOST (P)                                                                        veterani

14,10  NK DINAMO (P) – NK POBJEDA

seniori

14,45   NK NEDELIŠĆE – NK BSK

seniori

15,20   NK ŠENKOVEC – NK MLADOST (I)                                                                seniori

15,55   NK SLOBODA (S) – NK STRAHONINEC                                                          seniori

16,30   NK ZASADBREG 77 – NK TRNOVEC

seniori

17,05   NK POLET (SMNM) – NK SLOBODA (M)

seniori

17,40   NK RADNIČKI – NK TRNAVA

seniori

18,15   NK JEDINSTVO (NSD) – NK PODTUREN                                                        seniori

18,50   NK PUŠĆINE – NK MEĐIMURJE- kadeti                                                       seniori

19,25   NK JADRAN – NK BUDUĆNOST (P)                                                               seniori

20,00   NK MEĐIMUREC – NK OMLADINAC (M)                                                      seniori

20,35   NK MLADOST-KOMET – NK DONJI KONCOVČAK                                         seniori

21,00   NK VENERA PMP – NK JEDINSTVO (GM)                                                      seniori

(Dario Glavina)

 

O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*