Rezultati današnjeg dana prvenstva 3. Aton kupa

Do sada je poznato 8 ekipa u seniorskoj kategoriji koje se plasirale u osmine finala, a to su NK SLOBODA MIHOVLJAN, NK PLAVI PEKLENICA, NK STRAHONINEC,  NK NEDELIŠĆE, NK POLET SV. MARTIN, NK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE, NK DINAMO PALOVEC, NK SLOBODA SLAKOVEC.

U kategoriji U14 poznati su svi četvrt finalni parovi:

ŠN ZELENKO DINAMO – ŠN FOR

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC I – ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC III

ŠN SVETI MARTIN NA  MURI – ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

ŠN DINAMO ZELENKO – ŠN NEDELIŠĆE STRAHONINEC

Veterani o polufinalistima odlučuju u utorak 2.siječnja, kada slijedi nastavak prvenstva i posljednji susreti grupne faze natjecanja.

Iz Atona poručuju da žele svim klubovima,navijačima, ljubiteljima nogometa i ostalim Međimurcima sretnu Novu godinu sa puno sportskog, privatnog i poslovnog uspjeha!

Subota, 30.12. 2017.

NK PUŠĆINE – ŠN DINAMO-ZELENKO pioniri     0:10
ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN FOR pioniri     3:3 (p 2:3)
ŠN SVETI MARTIN – ŠN RUDAR pioniri     2:2
NK RADNIČKI – NK JEDINSTVO (NSD) seniori     7:7 (penali nisu odigrani jer ne bi utjecali na poredak u skupini)
NK DINAMO (D) – NK PODTUREN seniori     3:9
NK MEĐIMURJE-kadeti – NK BORAC (DH) seniori     3:2
NK STRAHONINEC – NK JADRAN veterani     8:0
NK OMLADINAC (NSR) – NK SLOGA (Č) veterani     3:1
NK PUŠĆINE – NK SOKOL  seniori     6:2
NK MLADOST-KOMET – NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC seniori     4:5
NK DONJI KONCOVČAK – NK JEDINSTVO (GM) seniori     9:2
NK BUDUĆNOST (P) – NK POLET (P) veterani     4:4 (p 2:1)
NK NEDELIŠĆE – NK POBJEDA veterani     7:2
NK DINAMO (P) – NK BSK seniori     3:2
NK POBJEDA – NK NEDELIŠĆE seniori     4:3
NK MEĐIMUREC – NK ČSK seniori     5:4
NK OMLADINAC (M) – NK BUDUĆNOST (P) seniori     5:5 (p 6:7)
NK ZASADBREG 77 – NK SLOBODA (M) seniori    4:8
NK TRNOVEC – NK POLET (SMNM) seniori     4:11

02.01.2018. (utorak)  

15,00     NK SOKOL – NK MEĐIMURJE-kadeti                                                                                    seniori

15,35     NK CENTROMETAL – NK PUŠĆINE                                                                                        seniori

16,10     NK JADRAN – NK MEĐIMUREC                                                                                              seniori

16,45     NK ČSK – NK OMLADINAC (M)                                                                                                seniori

17,20     NK TRNAVA – NK DINAMO (D)                                                                                              seniori

17,55     NK POBJEDA – NK BUDUĆNOST (P)                                                                                      veterani

18,30     NK POLET (P) – NK NEDELIŠĆE                                                                                             veterani

19,05     NK VENERA PMP – NK MLADOST-KOMET                                                                         seniori

19,40     NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK DONJI KONCOVČAK                                           seniori

20,15     NK JADRAN – NK OMLADINAC (NSR)                                                                                  veterani

20,50     NK SLOGA (Č) – NK STRAHONINEC                                                                                     veterani

21,25     NK PODTUREN – NK RADNIČKI                                                                                              seniori

SENIORI TRENUTNI POREDAK:

SKUPINA A

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. NK PODTUREN 9
2. NK DINAMO DOMAŠINEC 6
3. NK TRNAVA GORIČAN 6
4. NK JEDINSTVO (NSD) 1
5. NK RADNIČKI GARDINOVEC 1

  

SKUPINA B

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. NK PUŠĆINE 9
2. NK SOKOL VRATIŠINEC 6
3. NK CENTROMETAL MACINEC 6
4. NK MEĐIMURJE KADETI 3
5. NK BORAC D. HRAŠĆAN 0

  

SKUPINA C

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. NK MEĐIMUREC 9
2. NK BUDUĆNOST PODBREST 5
3. NK ČSK ČEHOVEC 4
4. NK OMLADINAC MAČKOVEC 4
5. NK JADRAN ŠTEFANEC 0

  

SKUPINA D

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. NK VENERA PMP 6
2. NK MLADOST KOMET 6
3. NK DONJI KONCOVČAK 6
4. NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC 6
5. NK JEDINSTVO G. MIHALJEVEC 0

  

SKUPINA E

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. NK DINAMO PALOVEC 6
2. NK NEDELIŠĆE 3
3. NK POBJEDA G. HRAŠĆAN 3
4. NK BSK BELICA 3


SKUPINA F

 

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. NK SLOBODA SLAKOVEC 9
2. NK STRAHONINEC 6
3. NK ŠENKOVEC 3
4. NK MLADOST IVANOVEC 0

  

SKUPINA G

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. NK RUDAR M. SREDIŠĆE 9
2. NK PLAVI PEKLENICA 4
3. NK GRANIČAR KOTORIBA 3
4. NK TORPEDO KRIŽOVEC 1

 

 

SKUPINA H

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. NK POLET SV. MARTIN 9
2. NK SLOBODA MIHOVLJAN 4
3. NK ZASADBREG 77 3
4. NK TRNOVEC 1

 

VETERANI TRENUTNI POREDAK:

SKUPINA A

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. NK NEDELIŠĆE 6
2. NK POLET PRIBISLAVEC 4
3. NK BUDUĆNOST PODBREST 1
4. NK POBJEDA G. HRAŠĆAN 0

  

SKUPINA B

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. NK OMLADINAC NSR 6
2. NK SLOGA ČAKOVEC 3
3. NK STRAHONINEC 3
4. NK JADRAN ŠTEFANEC 0

 

U14 TRENUTNI POREDAK: 

SKUPINA A

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. ŠN ZELENKO DINAMO 7
2. ŠN NEDELIŠĆE-STRAHONINEC 6
3. ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC II 4
4. NK ŠENKOVEC 0

  

SKUPINA B

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC I 9
2. ŠN MEĐIMUREC SLOBODA 4
3. NK OMLADINAC NSR 2
4. NK SLOGA ČAKOVEC 1

  

SKUPINA C

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. ŠN SV. MARTIN NA MURI 7
2. ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC III 4
3. ŠN RUDAR 3
4. ŠN MALA SUBOTICA 1

  

SKUPINA D

# NOGOMETNI  KLUB Pts
1. ŠN DINAMO ZELENKO 9
2. NŠ FOR 4
3. ŠN SV. JURAJ NA BREGU 4
4. NK PUŠĆINE 0

(Dario Glavina) 

O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*