Rezultati trećeg dana 3. kupa Međimurja na mantinele

Zanimljive i napete utakmice nastavile su se i trećeg dana prvenstva kada su na teren izašli seniori i djeca U14. Dok su neki suvereno vladali nogometnim nogometnim borilištem, u drugim utakmicama pobjednici se nisu znali do samog kraja, tako da je atmosfera u pojedinim trenucima bila na vrhuncu.

U nastavku donosimo rezultate i najavu za četvrtak, 28.12.

14:35     ŠN ZELENKO-DINAMO – ŠN NEDELIŠĆE-STRAHONINEC                             pioniri     3:1

15,00     ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II – NK ŠENKOVEC                                                pioniri      14:0

15,25     ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S) – NK SLOGA (Č)                                                pioniri     6:5

15,50     ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC I – NK OMLADINAC (NSR)                                  pioniri     9:1

16,15     ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SVETI MARTIN                                        pioniri     0:1

16,40     NK CENTROMETAL – NK BORAC (DH)                                                                seniori     3:2

17,15     NK STRAHONINEC – NK MLADOST (I)                                                                 seniori     8:2

17,50     NK SLOBODA (S) – NK ŠENKOVEC                                                                         seniori     8:0

18,25     NK GRANIČAR (K) – NK TORPEDO                                                                        seniori     11:3

19,00     NK RUDAR – NK PLAVI                                                                                              seniori     9:5

19,35     NK SLOBODA (M) – NK TRNOVEC                                                                          seniori     6:6 (p 3:4)

20,10     NK POLET (SMNM) – NK ZASADBREG 77                                                             seniori     11:1

20:45    ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN FOR                                                                            pioniri      10:2

28.12.2017. (četvrtak)

15,00     ŠN RUDAR – ŠN MALA SUBOTICA                                                                                         pioniri

15,25     ŠN FOR – NK PUŠĆINE                                                                                                               pioniri

15,50     ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU                                                   pioniri

16,15     NK ŠENKOVEC – ŠN ZELENKO-DINAMO                                                                             pioniri

16,40     NK BSK – NK POBJEDA                                                                                                             seniori

17,15     NK NEDELIŠĆE – NK DINAMO (P)                                                                                          seniori

17,50     NK JEDINSTVO (NSD) – NK DINAMO (D)                                                                            seniori

18,25     NK PODTUREN – NK TRNAVA                                                                                                 seniori

19,00     NK BUDUĆNOST (P) – NK MEĐIMUREC                                                                             seniori

19,35     NK ČSK – NK JADRAN                                                                                                                seniori

20,10     NK SOKOL – NK CENTROMETAL                                                                                            seniori

(Dario Glavina)

 

 

 

O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*