Karate centar Šenkovec na prvenstvu Hrvatske i u Austriji

DAVID FAIĆ – BRONČANI NA PRVENSTVU HRVATSKE !!

U Osijeku je 25. svibnja 2019. godine održano prvenstvo Hrvatske za mlađe uzraste u katama. Karate centar Šenkovec na ovom natjecanju predstavljali su : David Faić, Ozren Grgić i Marin Plavetić.

Usprkos odličnim nastupima Marin Plavetić u kategoriji mlađih kadeta i Ozren Grgić u kategoriji učenika nisu imali sreće sa žrijebom jer su izgubili od kasnijih finalista. Uspjeli su doći do repasažnih mečeva, ali nedostajalo je i malo sportske sreće za osvajanje medalje.

EUROPACUP 2019.

Austrijski Zell am See je 18. i 19. svibnja 2019.g. bio domaćin još jednom Europacupu. Ove godine turnir je okupio 700 natjecatelja iz 129 klubova i 19 zemalja. Natjecateljsku ekipu karate centra Šenkovec činili su natjecatelji u borbama: Leon Molnar, Nensi Huzjak i Matej Vidović.

U konkurenciji mlađih kadeta + 58 kilograma Matej Vidović osvojio je 3. mjesto , a Nensi Huzjak je u kategoriji juniorki – 50 kilograma osvojila 2. mjesto. Leon Molnar na ovom natjecanju nije uspio osvojiti medalju.

Od članova kluba na natjecanju je sudio i Nebojša Bošnjak, a ekipu je vodio sudac i trener Vlado Bošnjak.