medjimurjepress@gmail.com

Zbirna lista pravovaljanih lista za izbor zastupnika u HRVATSKI SABOR u III. IZBORNOJ JEDINICI

18 lista u III izbornoj jedinici

Kompletan popis:

ZBIRNA LIST PRAVOVALJANIH LISTA ZA IZBOR ZASTUPNIKA U HRVATSKI SABORU III. IZBORNOJ JEDINICI

1) AUTOHTONA – HRVATSKA STRANKA PRAVA – A – HSP
1. ROBERT MARKOVČIĆ
2. BORIS TOPOLOVEC
3. DRAGUTIN JAMBREČINA
4. ŽELJKO ANTONČIĆ
5. FRANC TURNAR
6. ANTONIJO LUGAR
7. MARIJA LUPINSKI
8. MARINA NOVAK
9. LJILJANA FARKAŠ
10. PETRA ANTONČIĆ
11. NADA LAZAREVIĆ
12. IVANČICA JAMBREČINA
13. IVAN PAVUSA
14. TIHOMIR KRIŽANIĆ

2) MOST NEZAVISNIH LISTA – MOST
1. DENIS GRGUROVIĆ
2. VELIMIR KUČKO
3. SONJA FAŽON
4. SINIŠA MARKULINČIĆ
5. NENAD MESIĆ
6. LEONARDA FLUKSEK
7. BOŽO IVOŠEVIĆ
8. GORDANA KUŠAR
9. TIHANA TUŠEK
10. HELENA FRANČIĆ
11. SUZANA CERJAN
12. MATIJA JANČIKIĆ
13. VESNA HORVAT
14. MIRJANA FLUKSEK

3) MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA NOVA LJEVICA – NL RADNIČKA FRONTA – RF ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE – ORAH ZAGREB JE NAŠ! ZA GRAD
1. NATAŠA HLABAN
2. DARKO CIGLENEČKI
3. ANA MIKLEUŠEVIĆ
4. PREDRAG DARABOŠ
5. SANDRA CRNKOVIĆ
6. ZORAN PUSIĆ
7. BARBARA GAŠPAR
8. IVAN ŠPOLJARIĆ
9. RENATA ŠALKOVIĆ
10. BOŽIDAR KIC
11. RUŽICA KARTELO
12. DANIJEL PIKUTIĆ
13. MAJA HERCEG
14. SINIŠA MILIČIĆ

4) NEOVISNI ZA HRVATSKU – NHR HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP GENERACIJA OBNOVE – GO
1. VLADIMIR KNEŽ
2. ROBERT CIFREK
3. NEDO ŠAPINA
4. IVANKA BUŠLJETA
5. IVONA ŠPRALJA
6. TOMISLAV MAJNARIĆ
7. LEONI GLAD
8. TOMISLAV BAGO
9. TIHOMIR BORBAŠ
10. ĐURĐICA SRUK-VRATARIĆ
11. KATARINA SVETEC
12. ILIJA KRIŽIĆ
13. VERONIKA AUGUSTINOVIĆ
14. DAMIR VIDAKOVIĆ

5) STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM PAMETNO FOKUS
1. DARIO CAREV
2. ANDRIJA RANOGAJEC
3. DARKO ZVER
4. BERNARD TOPLAK
5. NATAŠA SAJKO
6. ASJA SUPANČIĆ BALOG
7. JANJA VARGA
8. TOMISLAV BEDEKOVIĆ
9. BRUNO CESAREC
10. ANICA BENGER
11. DENIS VLAŠIĆ
12. ZLATKA NOVOSEL BARIČEVIĆ
13. LJUBICA GORIČKI
14. VIKTOR ŠIMUNIĆ

6) “BANDIĆ MILAN 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI” – “365 STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI”
1. LUKA GRABUŠIĆ
2. IVAN PEPELKO
3. TIHANA GJURAŠIN
4. MLADEN GALIN
5. ALEN PEER
6. SANDRA BELINIĆ
7. IVAN ŠTEFEK
8. ŽELJKA KRAMARIĆ
9. MIRJANA PALČEC
10. MARIO ŠKRNJUG
11. SABINA DREMPETIĆ
12. NEDELJKA HABAZIN
13. LADISLAV PREŽIGALO
14. TOMISLAV KONČEVSKI

7) BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – BUZ
1. MIROSLAV VOJVODIĆ
2. ANTUN LINK
3. DRAGUTIN POLAŠEK
4. RUŽICA ŽIHER
5. ANKA STARIJ
6. STEVO HUDJA
7. KATA MUŽJAK
8. ŽELJKO OSREČKI
9. FRANJO HUBAK
10. LUČANO DAUTBEGOVIĆ
11. VJEKOSLAV ZAJEC
12. ZVONKO HREN
13. ANICA POLEZARI
14. MIROSLAV PULJIĆ

8) DEMOKRATI
HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA
1. MARINA GRADIŠER
2. JADRANKA LUKAVEČKI
3. JASNA RAKIĆ
4. DARKO CVITKOVIĆ
5. IVICA POŽGAJ
6. BORIS GRGIĆ
7. MIRKO POSAVEC
8. DARINKA PERGAR
9. KARLO KORUNEK
10. DRAGO BENKO
11. SIMONA MURKOVIĆ
12. DANIJELA ĐUNĐUŠ
13. ĐURĐA ČAMIĆ
14. MATIJA LADIĆ

9) DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE – DOMOVINSKI POKRET HRVATSKI SUVERENISTI
BLOK ZA HRVATSKU – BLOK
HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA – HKS HRAST – POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU STRANKA UMIROVLJENIKA – SU
ZELENA LISTA
1. DAVOR DRETAR
2. LADISLAV ILČIĆ
3. HRVOJE ŠLEZAK
4. MLADEN PTIČAR
5. SANDRA MAJSEC
6. ANTE RONČEVIĆ
7. IGOR FRANOLIĆ
8. NEVENKA LONČARIĆ JELAČIĆ
9. BLAŽENKA FILIPAN-ŽIGNIĆ
10. ZDENKO BEŠTEK
11. MIRELA MIKLOŠIĆ
12. TIN HRGOVIĆ
13. MARIJA HERTELENDI
14. ĐURĐA BOSNAR

10) HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA – HDS
1. DEJAN KORENT
2. BOŽO RENDIĆ
3. BARICA VINCEK
4. STJEPAN ČASEK
5. ZVONKO KOLAREK
6. DENIS STOLNIK
7. NIKOLA KUHAR
8. DAVOR ŠIPEK
9. BRANKO PITEŠA
10. MARIJAN BEHIN
11. MATIJA MEŠTRIĆ
12. MATIJA BREZOVEC
13. KRISTINA PINTARIĆ
14. MIODRAG HABULAN

11) HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
1. ŽARKO TUŠEK
2. DARKO HORVAT
3. ANĐELKO STRIČAK
4. DAMIR HABIJAN
5. ZORAN GREGUROVIĆ
6. LJUBOMIR KOLAREK
7. MARIJAN KOSTANJEVAC
8. LJUBICA JEMBRIH
9. DRAŽEN SRPAK
10. NADICA DREVEN BUDINSKI
11. EMIL GREDIČAK
12. VJERAN VRBANEC
13. NEVENKA BENIĆ
14. SINIŠA JENKAČ

12) HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
1. PREDRAG ŠTROMAR
2. NENAD HRANILOVIĆ
3. ROBERT ŠPLAJT
4. MARIJA RIBIĆ
5. BERNARDA TOPOLKO
6. BOŽICA MAKAR
7. JASMIN KRIZMANIĆ
8. KAROLINA JUZBAŠIĆ
9. MIRKO KOROTAJ
10. BOŽIDAR NOVOSELEC
11. MARIJA PREKUPEC
12. ANĐELKO FEREK-JAMBREK
13. MILORAD BATINIĆ
14. BLAŽENKA DIVJAK

13) HRVATSKA STRANKA BUDUĆNOSTI – HSB
1. BRANIMIR BUNJAC
2. NEVEN TOPLEK
3. MIRJANA ĆUTUK
4. JOSIP TURKALJ
5. SAŠA SVRTAN
6. FRAN ŠURINA
7. FRANCIŠKA VIDA
8. MATIJA HRANJEC
9. SAŠA PETRI
10. ANJA NOVAK
11. KRISTINA ŠTEBIH
12. ANKA HUKIĆ
13. VALENTINA ČOLIK
14. MARKO RANČIĆ

14) HRVATSKA STRANKA GRAĐANSKOG OTPORA – HSGO
1. TAMARA TRUBELJA
2. LIDIJA CIGELJEVIĆ-VUKOVIĆ
3. ŽELJKA RAKIĆ
4. MARINA ČRNJAK
5. ANTUN TOPOLOVEC
6. BARICA GOTIĆ
7. VESNA VUKOVIĆ
8. HRVOJE PODOBNIK
9. KATICA MARČEC
10. BLAŽENKA ŠĆETINEC
11. BISERKA HAAG
12. ZORAN JERIĆ
13. NIKO ZVONIMIR PERKUŠIĆ
14. KATARINA BEŠIĆ

15) NARODNA STRANKA – REFORMISTI – REFORMISTI
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ – HSS BRAĆE RADIĆ STRANKA HRVATSKIH UMIROVLJENIKA – UMIROVLJENICI – UMIROVLJENICI
1. RADIMIR ČAČIĆ
2. NATALIJA MARTINČEVIĆ
3. ANĐELKO TOPOLOVEC
4. DARKO DANIA
5. TOMISLAV PALJAK
6. ROBERT VUGRIN
7. DAVOR KLJAK
8. MARIJA PUH
9. MIRA LETIĆ
10. JELENA PAVLEKOVIĆ
11. VESNA BEDNJANIĆ
12. TANJA TROJKO
13. VLATKA VRČEK KRAJAČIĆ
14. SANDRA HERMAN

16) SLOBODNA HRVATSKA
1. DANIJEL GALOVIĆ
2. DEJAN POSAVEC
3. RAJKO DONDUR
4. NEVENKA CEGLEC
5. DRAGICA KARLOVČEC
6. BRANKO HLEB
7. JADRANKA MEĐERAL
8. DRAGA FEGEŠ
9. MILA ŽELJEZNJAK
10. ANDREJA KRČAR
11. MIRJANA SPAJIĆ
12. NEDJELJKA LONČAR
13. ZVONIMIR BERAKOVIĆ
14. IVICA ŠTRUKELJ

17) SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
SNAGA – STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA – SNAGA GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS
ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS
1. ŽELJKO KOLAR
2. MATIJA POSAVEC
3. BARBARA ANTOLIĆ VUPORA
4. STJEPAN KOVAČ
5. ANDREJA MARIĆ
6. ŽELJKO PAVIĆ
7. JASENKA AUGUŠTAN-PENTEK
8. MIROSLAV MARKOVIĆ
9. JOŠKO KLISOVIĆ
10. ĐURĐICA SLAMEK
11. MLADEN NOVAK
12. JADRANKA BAHLEN
13. BOŠKA BAN VLAHEK
14. SINIŠA HAJDAŠ DONČIĆ

18) ŽIVI ZID
PROMIJENIMO HRVATSKU – PH
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – STJEPAN RADIĆ – HSS – SR STRANKA IVANA PERNARA – SIP
HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA – HSSČKŠ ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB – ZSZ
NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA – NLSP
1. DOMINIK VULETIĆ
2. SNJEŽANA SABOLEK
3. NEDJELJKO BABIĆ
4. LJUBOMIR BRUČIĆ
5. DRAGUTIN HANŽEK
6. DARINKA BISTROVIĆ
7. JASNA HRLEC
8. ANDREA JERNEIĆ
9. MILJENKO HRENEK
10. ALAN GOTT
11. IVAN BENČINA
12. JADRANKA PEŠT
13. VESNA SOBOČANEC
14. DENIS MARTINIĆ

(DIP)

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
About the Author
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Related Posts

Leave a Reply

*