medjimurjepress@gmail.com

Rezultati Hrvatskog otvorenog natjecanja u informatici

Prošle subote, 7. ožujka 2020. godine, održano šesto i ujedno posljednje kolo ovogodišnje sezone Hrvatskog otvorenog natjecanja u informatici. Kao i u svakom kolu do sada, natjecatelji su dobili 7 teških problemskih zadataka koje su trebali riješiti u programskim jezicima Python ili C++. Članovi MIS-a i MIK-a su okupirali čak 3 prostorije Tehnološko-inovacijskog centra Međimurje kako bi se puna tri sata hvatali u koštac sa zadacima.

Izdvojili smo one koji su se u ovom kolu našli među najboljih 10 u svojoj kategoriji.

Osnovna škola

Ime i prezime učenika Razred Polaznik škole Osvojeno mjesto
Ivano Lukačević 4. OŠ II. OŠ Čakovec 1.
Leo Lipić 4. OŠ OŠ Draškovec 3.
Saša Ovčarić 5. OŠ I. OŠ Čakovec 2.
Leo Dolenec 5. OŠ Osnovna škola Draškovec 2.
Mirna Drabić 5. OŠ OŠ Strahoninec 10.
Roko Petrović 5. OŠ OŠ Ivanovec 10.
Petar Furdi 5. OŠ OŠ Podturen 10.
Lana Šćukanec 6. OŠ POU Varaždin 6.
Filip Vinko 6. OŠ II. OŠ Čakovec 7.
Antun Kralj 7. OŠ VI. OŠ Varaždin 4.
Marko Hrenić 7. OŠ OŠ Novi Marof 5.
Dominik Vugrinec 7. OŠ III. OŠ Čakovec 6.
Bruno Kosmačin 8. OŠ POU Varaždin 2.
Jakov Biškup 8. OŠ OŠ Petar Zrinski Šenkovec 6.
Marin Rameša 8. OŠ III. OŠ Čakovec 8.
Luka Dakić 8. OŠ II. OŠ Čakovec 10.

Srednja škola

<td”>Osvojeno mjesto

Ime i prezime učenika Razred Polaznik škole
Petar Belošević 3. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 8.
Martin Josip Kocijan 4. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 2.

Gledamo li rezultate svih 6 kola zajedno, postignuća naših članova na nivou države su sljedeća:

Osnovna škola

Ime i prezime učenika Razred Polaznik škole Osvojeno mjesto
Ivano Lukačević 4. OŠ II. OŠ Čakovec 1.
Leo Lipić 4. OŠ OŠ Draškovec 4.
Saša Ovčarić 5. OŠ I. OŠ Čakovec 2.
Mirna Drabić 5. OŠ OŠ Strahoninec 10.
Leo Dolenec 5. OŠ Osnovna škola Draškovec 4.
Michelle Mesarić 5. OŠ III. OŠ Čakovec 18.
Roko Petrović 5. OŠ OŠ Ivanovec 14.
Petar Furdi 5. OŠ OŠ Podturen 16.
Leon Lakić 5. OŠ III. OŠ Čakovec 19.
Lana Šćukanec 6. OŠ POU Varaždin 6.
Filip Vinko 6. OŠ II. OŠ Čakovec 12.
Andrej Martinez 6. OŠ POU Varaždin 23.
Mateo Turk 6. OŠ OŠ Belica 24.
Antun Kralj 7. OŠ VI. OŠ Varaždin 4.
Marko Hrenić 7. OŠ OŠ Novi Marof 5.
Dominik Vugrinec 7. OŠ III. OŠ Čakovec 8.
Vito Weiser 7. OŠ IV. OŠ Varaždin 16.
Dino Kukolja 7. OŠ POU Varaždin 18.
Sebastian Zadravec 7. OŠ OŠ Strahoninec 27.
Bruno Kosmačin 8. OŠ POU Varaždin 4.
Jakov Biškup 8. OŠ OŠ Petar Zrinski Šenkovec 7.
Jana Furdi 8. OŠ OŠ Podturen 10.
Samuel Sobočan 8. OŠ OŠ Smiljevac (Zadar) 11.
Luka Dakić 8. OŠ II. OŠ Čakovec 12.
Vedran Novaković 8. OŠ II. OŠ Čakovec 12.
Petar Vinko 8. OŠ II. OŠ Čakovec 16.
Marin Topolnjak 8. OŠ OŠ Nedelišće 17.
Fran Kolarić 8. OŠ Osnovna škola Donja Dubrava 18.
Marin Rameša 8. OŠ III. OŠ Čakovec 21.
Vito List 8. OŠ III. OŠ Čakovec 23.
Luka Lukačević 8. OŠ II. OŠ Čakovec 26.
Vinko Bel 8. OŠ II. OŠ Čakovec 27.
Ivan Magdalenić 8. OŠ II. OŠ Čakovec 27.

 

Srednja škola

Ime i prezime učenika Razred Polaznik škole Osvojeno mjesto
Matija Bujanić 1. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 12.
Leo Stričak 1. SŠ Tehnička škola Čakovec 19.
Andrija Palašek 1. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 27.
Vito Križaić 1. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 43.
Maksimilijan Hižman 2. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 27.
Noa Oreški 2. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 31.
Petar Belošević 3. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 11.
Fran Meglić 3. SŠ Tehnička škola Čakovec 12.
Nikola Mesarić 3. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 13.
Florijan Blažeka 3. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 19.
Filip Vučenik 3. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 28.
Martin Josip Kocijan 4. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 2.
Lana Šprajc 4. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 8.
Mihael Pristav 4. SŠ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 15.
Tio Špicar 4. SŠ Tehnička škola Čakovec 29.

Natjecanja za naše članove još uvijek nisu završena. Naime, najuspješnije na županijskoj razini natjecanja iz informatike uskoro čeka državna razina koja će se održati u Primoštenu od 24. do 27. ožujka. Pozvani učenici iz osnovne škole su Leo Dolenec (5. razred OŠ Draškovec), Dominik Vugrinec (7. razred III. OŠ Čakovec), Antun Kralj (7. razred VI. OŠ Varaždin), Bruno Kosmačin (8. razred VI. OŠ Varaždin), Jakov Biškup (8. razred OŠ Petar Zrinski Šenkovec) i Samuel Sobočan (8. razred OŠ Smiljevac). Pozvani srednjoškolci su Matija Bujanić (1. razred Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec) i Martin Josip Kocijan (4. razred Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec).

Dejan Drabić, mag. inf.

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
About the Author
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Related Posts

Leave a Reply

*