16. Kup Sv. Nikole u karateu!

U organizaciji KK Varaždin održan je u nedjelju, 5.12.2021. godine 16. Kup Sv. Nikole na kojem je nastupilo više od 450 natjecatelja iz Mađarske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Karate centar Šenkovec nastupio je s 15 natjecatelja koji su osvojili ukupno 12 medalja i to sedam zlatnih, četiri srebrne i broncu : 1.    Mjesto – MARIN PLAVETIĆ , OZREN GRGIĆ , DAVID FAIĆ , LARA JURČEVIĆ , DOMAGOJ MILIČEVIĆ , KARLO BAĐUN  i ženska ekipa u sastavu : LARA JURČEVIĆ , ERIKA GRABOVAC , ENA RAJKOVIĆ 2.    Mjesto – BELLA MIKULIĆ , ZIYA LEPEN , NIKO ŠAGI i ženska ekipa u sastavu : BELLA MIKULIĆ , AIŠA LEPEN , ANA BAĐUN 3.    Mjesto – MAURO GAJNIK

Nastupila je još i KARLA ŠAGI  koja je u meču za broncu izgubila rezultatom 2 : 1.      Ekipu je na natjecanju vodio trener Tihomir  Grgić. : „ jako sam sretan što smo zadnji turnir u ovoj godini završili sa odličnim izvedbama i velikim brojem zasluženo osvojenih medalja.Uz sve pandemijske nevolje uspjeli smo postići zavidnu sportsku formu i vratiti se uspješno u sustav kontinuiranih natjecanja.

Čestitam svim natjecateljima na trudu , želji i  postignutom rezultatu, a posebno moram istaknuti Marina Plavetića koji je u oštroj konkurenciji dječaka od 14 godina odradio svoj najbolji turnir u službenoj kategoriji i ostvario tri pobjede maksimalnim rezultatom. Slijedi nam malo odmora od natjecanja koja ćemo nastaviti sredinom siječnja turnirom u Samoboru.“