16. Olimpijski festival dječjih vrtića Međimurja

I ove godine, šesnaesti put zaredom,  na stadionu SRC Mladost,  djeca međimurskih vrtića okupila su se na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića. Pod geslom “I ja ću biti olimpijac“ više od 700 mališana iz 16 predškolskih skupina iz cijelog Međimurja odmjerila su snage  u trčanju na 50 metara, štafeti, skoku u dalj, bacanju loptice te malom nogometu. Hrvatski olimpijski odbor  manifestaciju  je pokrenuo još 2002. godine s ciljem promicanja duha istinskog olimpizma, odgajanja djece putem sporta te poticanje harmoničnog razvoja intelektualnih, psihičkih i fizičkih vrlina djeteta.

Olimpijada je započela defileom svih ekipa te podizanjem zastave ispred pokrovitelja i suorganizatora, župana Međimurske županije Matije Posavca koji je otvorio olimpijadu,  gradonačelnika Grada Čakovca Stjepana Kovača, predsjednika Zajednice športskih udruga i saveza Međimurske županije Mate Kljajića.

Ponajboljima su na završetku Festivala dodijeljene medalje i proglašeni su oni najbolji. Ali zapravo pobjednika nema, jer su u biti pobijedili svi sudionici. Pobjedio je sportski duh, igra, prijateljstvo i veselje.

FOTOGALERIJA:

REZULTATI:

POTOČNICE 400
FIJOLICA 385
CIPELICE 374
CVRČAK 351
FTIČEKI 327
SUNČEKO I PAHULJICA 322
ZVONČIĆI 309
MALA TRATINČICA 301
MASLAČAK 298
KOCKICE 285
DJEČJA MAŠTA 260
SMJEŠKO 251
VRAPČIĆI 235
SRČEKO 225
TIKVICE 219
RIBICE 200
ZVJEZDICE 150
 

MIRTA KOKOT trčanje 50 M CIPELICA 15,38 33 2  
NIVES DEBAN bacanje loptice CIPELICA 5,81 27 8  
MATIJA TOMAŠEK skok u dalj CIPELICA 104 25 10  
EDI DOBRANIĆ skok u dalj CIPELICA 109 22 13  
DAVID LEVAČIĆ trčanje 50 M CIPELICA 11,02 22 13  
BRUNA BODULICA skok u dalj CIPELICA 103 19 16  
MAGDALENA DOLAR skok u dalj CIPELICA 115 14 21  
TENA KIŠ bacanje loptice CIPELICA 8,68 12 23  
DINO IGNAC bacanje loptice CIPELICA 15,05 10 25  
JURAJ KOVAČ trčanje 50 M CIPELICA 11,6 9 26  
DIINO IGNAC, DAVID IGNAC, MATEO ĐORĐEVIĆ, SANTINO MURŠIĆ štafeta 4 x 25 m M CIPELICA 25,75 6 29  
ROMEO HORVAT bacanje loptice CIPELICA 20,04 5 30  
ANGELA KITANOVIĆ trčanje 50 M CIPELICA 9,32 1 34  
DAŠA ISLAMI, LEONA JUG, ELENA DRAVEC, LARA KRIZMAN štafeta 4 x 25 m M CIPELICA 23,52 1 34  
  nogomet Ž CIPELICA   2 45  
  nogomet M CVRČAK   9 0  
PAULA KODBA bacanje loptice CVRČAK 6,94 22 13  
MILA NOVAK trčanje 50 M CVRČAK 11,09 21 14  
  nogomet Ž CVRČAK   5 15  
ANDRO RAPAIĆ trčanje 50 M CVRČAK 10,5 18 17  
NIKO TRUPKOVIĆ bacanje loptice CVRČAK 12,52 14 21  
MARTIN BLEŠĆ bacanje loptice CVRČAK 12,94 13 22  
NOLA PUŠKADIJA trčanje 50 M CVRČAK 10,45 12 23  
NEDA MESAREK bacanje loptice CVRČAK 8,73 10 25  
MARTA NOVAK skok u dalj CVRČAK 121 10 25  
IVANO ŠOPAR skok u dalj CVRČAK 130 9 26  
ENA RADIKOVIĆ skok u dalj CVRČAK 121 9 26  
DAVID KOLARIĆ trčanje 50 M CVRČAK 11,5 8 27  
KARLA DOLENČIĆ, ANJA ZAGOREC, ZOJA BUBEK, SARA PETROVIĆ štafeta 4 x 25 m M CVRČAK 24,16 5 30  
ROKO IGREC skok u dalj CVRČAK 144 2 33  
  nogomet Ž DJEČJA MAŠTA   9 0  
JOSIPA PUFEK bacanje loptice DJEČJA MAŠTA 5,32 28 7  
NERA ŠTREK trčanje 50 M DJEČJA MAŠTA 12 26 9  
VALENTINA TURK trčanje 50 M DJEČJA MAŠTA 11,36 24 11  
TIN PUCKO skok u dalj DJEČJA MAŠTA 108 23 12  
  nogomet M DJEČJA MAŠTA   5 15  
KASPER BUBEK skok u dalj DJEČJA MAŠTA 116 18 17  
TENA HREBAK skok u dalj DJEČJA MAŠTA 108 18 17  
PETAR REŽEK trčanje 50 M DJEČJA MAŠTA 10,45 16 19  
DINO TOMAŠIĆ, LUKA MURKOVIĆ, ANDREJ TURK, BORNA MAĐARIĆ štafeta 4 x 25 m M DJEČJA MAŠTA 27,34 14 21  
LOTA MIHALJKOVIĆ skok u dalj DJEČJA MAŠTA 118 12 23  
DANIJEL FRANČIĆ trčanje 50 M DJEČJA MAŠTA 10,12 11 24  
GABRIJELA ŠARDI bacanje loptice DJEČJA MAŠTA 9,14 9 26  
REBEKA HOBLAJ, LANA RADEK, ANABELA BEKAČ, MAGDALENA ILIJAŠ štafeta 4 x 25 m M DJEČJA MAŠTA 24,5 7 28  
  nogomet M FIJOLICA   9 0  
  nogomet Ž FIJOLICA   9 0  
TIJA BALENT bacanje loptice FIJOLICA 6,66 23 12  
ANA POREDOŠ trčanje 50 M FIJOLICA 10,7 17 18  
MARKO HORVAT bacanje loptice FIJOLICA 11,98 16 19  
ELENA KOLENKO bacanje loptice FIJOLICA 8,33 14 21  
IVAN LILEK skok u dalj FIJOLICA 124 13 22  
REA SABOL skok u dalj FIJOLICA 139 4 31  
DINKO SAČIĆ skok u dalj FIJOLICA 142 3 32  
NIKŠA IVANOVIĆ trčanje 50 M FIJOLICA 9,88 3 32  
HANA STRAHIJA skok u dalj FIJOLICA 144 3 32  
IVANO ČONKAŠ bacanje loptice FIJOLICA 27,83 2 33  
DINO KOVAČIĆ, RUBEN BAĐARI, ROKO KOLAR, IVAN SIJARTO štafeta 4 x 25 m M FIJOLICA 23,18 2 33  
ENA MADIĆ trčanje 50 M FIJOLICA 9,75 2 33  
LEA MIKEC, ARIJANA JAGOŠ, LEONA KALŠAN, LAURA FRANČIĆ štafeta 4 x 25 m M FIJOLICA 23,69 2 33  
  nogomet Ž FTIČEK   5 15  
  nogomet M FTIČEKI   9 0  
LUKA SABOL skok u dalj FTIČEKI 97 29 6  
LEON KRIŽAJ bacanje loptice FTIČEKI 7,27 25 10  
IZABELA SEČAN skok u dalj FTIČEKI 97 22 13  
JAKOV TOTA bacanje loptice FTIČEKI 8 21 14  
MIA KRIŽAJ bacanje loptice FTIČEKI 7,89 17 18  
IVAN VLAHEK trčanje 50 M FTIČEKI 10,38 14 21  
MIHAEL MESARIĆ trčanje 50 M FTIČEKI 10,01 10 25  
SABINA ZLATAR trčanje 50 M FTIČEKI 10,17 9 26  
MATEJ BLAGUS skok u dalj FTIČEKI 134 8 27  
ZITA BARLOVIĆ bacanje loptice FTIČEKI 9,74 6 29  
MIA SABOL skok u dalj FTIČEKI 124 6 29  
SARA GOSARIĆ trčanje 50 M FTIČEKI 10,03 4 31  
LOVRENA CVEK, KORINA ŠUPLJIKA, VALENTINA DARMOPIL, TENA VURUŠIĆ štafeta 4 x 25 m M FTIČEKI 23,97 4 31  
  nogomet M KOCKICE   9 0  
  nogomet Ž KOCKICE   9 0  
LUCIJA HERIC trčanje 50 M KOCKICE 14,66 32 3  
LOVRO ZADRAVEC bacanje loptice KOCKICE 4,44 30 5  
LAURA TRSTENJAK skok u dalj KOCKICE 72 29 6  
KEVIN ZADRAVEC trčanje 50 M KOCKICE 11,5 27 8  
TENA ZADRAVEC bacanje loptice KOCKICE 7,18 20 15  
VINKO TRSTENJAK skok u dalj KOCKICE 120 15 20  
MIA MAUKO trčanje 50 M KOCKICE 10,5 14 21  
SLAVEN HORVAT bacanje loptice KOCKICE 18,71 7 28  
IVAN VALKAJ skok u dalj KOCKICE 138 7 28  
ABEL JAKOPIĆ trčanje 50 M KOCKICE 11,43 7 28  
 NIKO PODGORELEC, SAŠA KUTNJAK, LOVRO PADARIĆ, MATEO MASNEC štafeta 4 x 25 m M KOCKICE 25,8 7 28  
EVA DOMJANIĆ, EMILY DREVEN, NATALI KOPRIVEC, LARA ŽIVKOVIĆ štafeta 4 x 25 m M KOCKICE 24,31 6 29  
MIA BREZOVAČKI bacanje loptice KOCKICE 12,76 2 33  
  nogomet M MALA TRATINČICA 9 0  
LOVRO MIKULČIĆ bacanje loptice MALA TRATINČICA 7,75 22 13  
NIKA HORVAT bacanje loptice MALA TRATINČICA 7,15 21 14  
LOVRO LISJAK skok u dalj MALA TRATINČICA 112 19 16  
KLARA VRANČIĆ trčanje 50 M MALA TRATINČICA 10,81 19 16  
PAVLA HATLEK skok u dalj MALA TRATINČICA 112 16 19  
TENA VUGRINEC trčanje 50 M MALA TRATINČICA 10,66 16 19  
PATRICK LOVRENČIĆ trčanje 50 M MALA TRATINČICA 10,4 15 20  
NOA TUKSAR skok u dalj MALA TRATINČICA 126 12 23  
DORIS DRK skok u dalj MALA TRATINČICA 118 11 24  
ENA KOVAČ, EMA HORVAT, ANJA PINTARIĆ, DORA BLAŽEON štafeta 4 x 25 m M MALA TRATINČICA 26,65 11 24  
EDO OVČAR, DANIJEL REŽONJA, LUKA JEZERNIK, LUKA BOŽIĆ štafeta 4 x 25 m M MALA TRATINČICA 26,22 8 27  
LANA BUKAL bacanje loptice MALA TRATINČICA 9,45 8 27  
JONA LEVAČIĆ bacanje loptice MALA TRATINČICA 19,78 6 29  
  nogomet M MASLAČAK   9 0  
  nogomet Ž MASLAČAK   9 0  
LORENA KALANJOŠ trčanje 50 M MASLAČAK 12,1 28 7  
LEON LEŠNJAK trčanje 50 M MASLAČAK 11,36 26 9  
PETRA MURKOVIĆ bacanje loptice MASLAČAK 6,19 25 10  
ERIK ČREŠNJOVEC trčanje 50 M MASLAČAK 11,1 24 11  
MIRELA ORŠUŠ skok u dalj MASLAČAK 84 24 11  
IVA VIŠIĆ skok u dalj MASLAČAK 109 17 18  
ADELA KOVAČIĆ, KLARA LOVRIĆ, HELENA NOVAK, KAJA PEVEC štafeta 4 x 25 m M MASLAČAK 26,72 12 23  
NIKO ŽGANEC bacanje loptice MASLAČAK 17,25 9 26  
LUKA PETEK skok u dalj MASLAČAK 140 6 29  
KAIN BOGDAN skok u dalj MASLAČAK 141 5 30  
TOMA FRANČIĆ, BORNA ŽUPANEC, FABIAN FRANČIĆ, MIHAEL MIKULIĆ štafeta 4 x 25 m M MASLAČAK 24,7 5 30  
VALENTINA KALANJOŠ trčanje 50 M MASLAČAK 10,32 5 30  
FILIP GORIČANEC bacanje loptice MASLAČAK 23,22 3 32  
VITO HORVAT trčanje 50 M POTOČNICA 11 21 14  
  nogomet M POTOČNICA   5 15  
KRAIN HRANJEC skok u dalj POTOČNICA 120 14 21  
GRGA BRNADIĆ trčanje 50 M POTOČNICA 10,19 12 23  
KARLA SKLEPIĆ bacanje loptice POTOČNICA 8,68 11 24  
BLAŽ PATAFTA, ABEL TARADI, DAVID GRABAR, VITO ANDROČEC štafeta 4 x 25 m M POTOČNICA 26,6 10 25  
RENA RUŠANEC trčanje 50 M POTOČNICA 10,25 10 25  
ROKO PLANTAK bacanje loptice POTOČNICA 18,41 8 27  
IVA MIA BAKSA trčanje 50 M POTOČNICA 10,54 7 28  
ALANA MAGDIĆ skok u dalj POTOČNICA 138 5 30  
KLARA GRANATIR, NINA ŠEGOVIĆ, VANA GAL, LEA PALFI štafeta 4 x 25 m M POTOČNICA 23,8 3 32  
GABRIJEL ORŠOŠ bacanje loptice POTOČNICA 28,42 1 34  
NOAH GREGURINČIĆ skok u dalj POTOČNICA 150 1 34  
ZARA JEVTIĆ bacanje loptice POTOČNICA 13,9 1 34  
NELA DRŽANIĆ skok u dalj POTOČNICA 148 1 34  
PIA KOKALJ bacanje loptice RIBICA 3,63 33 2  
MIA PADARIĆ skok u dalj RIBICA 54 32 3  
DANIEL STOJKO trčanje 50 M RIBICA 12,56 30 5  
KIJARA REBERNIK skok u dalj RIBICA 69 30 5  
MATHIAS PERUŠKO bacanje loptice RIBICA 4,5 29 6  
NIKO RAŠČERGER trčanje 50 M RIBICA 12,5 29 6  
NIKA SAKAČ trčanje 50 M RIBICA 12,05 27 8  
ERIK PODGORELEC skok u dalj RIBICA 100 26 9  
  nogomet M RIBICA   5 15  
LANA PERČIĆ trčanje 50 M RIBICA 10,94 20 15  
IVAN SRŠA bacanje loptice RIBICA 8,61 19 16  
FLORIJAN BLAŽ skok u dalj RIBICA 116 17 18  
KARLO HORVAT, FILIP OREHOVEC, LEON ŠTEFANIĆ, DINO SOBOČAN štafeta 4 x 25 m M RIBICA 28,72 15 20  
LEONA PRELOG bacanje loptice RIBICA 8,13 15 20  
LORENA FLAC, HANA PERČIĆ, KORNELIJA HORVAT, ELA PERČIĆ štafeta 4 x 25 m M RIBICA 26,72 13 22  
KARLO BALOG bacanje loptice SMJEŠKO 3,38 32 3  
ZOA VINKO bacanje loptice SMJEŠKO 5,3 29 6  
JAKOV HUIĆ skok u dalj SMJEŠKO 97 28 7  
DORIAN TELJEGA trčanje 50 M SMJEŠKO 12,28 28 7  
LUKA BALOG bacanje loptice SMJEŠKO 5,72 27 8  
RAHELA HADŽIĆ bacanje loptice SMJEŠKO 6,29 24 11  
SARA KRAJAČIĆ trčanje 50 M SMJEŠKO 11,26 23 12  
  nogomet Ž SMJEŠKO   5 15  
NEO CIMERMAN trčanje 50 M SMJEŠKO 10,75 19 16  
FRANKA BOGDAN trčanje 50 M SMJEŠKO 10,73 18 17  
KEVIN LESKOVEC, TOMISLAV KOCEN, GABRIEL PERČIĆ, BEN VRHAR štafeta 4 x 25 m M SMJEŠKO 31,33 16 19  
EMA PERČIĆ, LANA MURŠIĆ, NERA ŽIGIĆ, GABRIJELA GORIČANEC štafeta 4 x 25 m M SMJEŠKO 29,28 16 19  
TESSA OLETIĆ skok u dalj SMJEŠKO 116 13 22  
SARA ŽAGAR skok u dalj SMJEŠKO 123 7 28  
  nogomet M SMJEŠKO   3 30  
FRAN ŠPES skok u dalj SRČEKO 90 30 5  
PAOLA KRAJAČIĆ trčanje 50 M SRČEKO 12,15 29 6  
IVA LACKOVIĆ trčanje 50 M SRČEKO 11,2 22 13  
LANA BREZOVAČKI skok u dalj SRČEKO 98 20 15  
ADRIAN BENC bacanje loptice SRČEKO 10,42 17 18  
BENJAMIN KUTNJAK, LEO JURŠIĆ, IVAN DOBRANIĆ, KEVIN KEROVEC štafeta 4 x 25 m M SRČEKO 26,81 12 23  
TEA TUKSAR, LEONA KUTERNIK, FRANKA KOLARIĆ, MAJA POREDOŠ štafeta 4 x 25 m M SRČEKO 26,5 10 25  
LOVRO GRBAVEC trčanje 50 M SRČEKO 11,28 6 29  
  nogomet M SRČEKO   4 30  
DOLORES CIGLARIĆ bacanje loptice SRČEKO 10,71 5 30  
LUCIJA MAJSEN bacanje loptice SUNČEKO I PAH. 4,91 31 4  
KARLO NOVAK bacanje loptice SUNČEKO I PAH. 4,96 28 7  
NIKA MIKOLAJ skok u dalj SUNČEKO I PAH. 76 28 7  
ANA ZADRAVEC trčanje 50 M SUNČEKO I PAH. 11,56 25 10  
INO KRALJIĆ trčanje 50 M SUNČEKO I PAH. 11,02 23 12  
VERN MURŠIĆ skok u dalj SUNČEKO I PAH. 110 21 14  
JOSIP KUKOVEC bacanje loptice SUNČEKO I PAH. 8,24 20 15  
TEA HRŽENJAK bacanje loptice SUNČEKO I PAH. 7,34 19 16  
ENA MAUREK trčanje 50 M SUNČEKO I PAH. 10,5 13 22  
NOA KOČILA skok u dalj SUNČEKO I PAH. 130 10 25  
ZALA BEDIĆ skok u dalj SUNČEKO I PAH. 123 8 27  
  nogomet M SUNČEKO I PAHULJ. 1 60  
  nogomet Ž SUNČEKO I PAHULJ. 1 60  
LEONA PERČIĆ, FRANKA BOŽIĆ, LORENA KODBA, IDA KOLAC štafeta 4 x 25 m M SUNČEKO I PAHULJICA 29,04 14 21  
  nogomet Ž TIKVICA   9 0  
BORNA ŠPIRANEC skok u dalj TIKVICA 69 32 2  
TEO ŠKVORC bacanje loptice TIKVICA 3,48 31 4  
LUKAS BITROVIĆ skok u dalj TIKVICA 89 31 4  
VJERA PINTARIĆ skok u dalj TIKVICA 82 26 9  
PATRIK HORVAT trčanje 50 M TIKVICA 11,1 25 10  
DOMINIK PATAFTA bacanje loptice TIKVICA 7,6 24 11  
TEA MATIĆ skok u dalj TIKVICA 98 21 14  
JAN CEGLEC trčanje 50 M TIKVICA 10,48 17 18  
SAŠA ANDRAŠEC bacanje loptice TIKVICA 8,01 16 19  
NIKA VRBANEC trčanje 50 M TIKVICA 10,5 15 20  
NEVA FULIR, KATJA VRTARIĆ, KLARA VRBANEC, ZORA JAMBROVIĆ štafeta 4 x 25 m M TIKVICA 29,05 15 20  
KARLA KIRIĆ bacanje loptice TIKVICA 8,37 13 22  
IVANO HIŽMAN, MATEJ POSAVEC, ERIK SRNEC, NIKO ZLATAREK štafeta 4 x 25 m M TIKVICA 26,72 11 24  
TENA BALGUS trčanje 50 M TIKVICA 10,94 8 27  
  nogomet M VRAPČIĆI   9 0  
  nogomet Ž VRAPČIĆI   9 0  
MARKO HOZJAN skok u dalj VRAPČIĆI 88 32 3  
MILLA ŠOPAR bacanje loptice VRAPČIĆI 6,15 26 9  
DOROTEJA MAKARIĆ skok u dalj VRAPČIĆI 82 25 10  
ADRIAN HORVAT bacanje loptice VRAPČIĆI 11,98 15 20  
NOA KOLAR bacanje loptice VRAPČIĆI 13,09 12 23  
KALEB PLEVNJAK skok u dalj VRAPČIĆI 127 11 24  
LORA FLOJHAR trčanje 50 M VRAPČIĆI 10,34 11 24  
FRANKA RADEK, LINA VUK, HANA DEBAN, PIJA PETKOVIĆ štafeta 4 x 25 m M VRAPČIĆI 24,8 8 27  
OLEG JEĐUT trčanje 50 M VRAPČIĆI 10 4 31  
MATEJ NOVAK,  BRUNO BLAŽEVIĆ, LUKA KRZNARIĆ, NIKŠA BUBEK štafeta 4 x 25 m M VRAPČIĆI 24 4 31  
  nogomet M ZVJEZDICA   9 0  
NIKO DOBŠA trčanje 50 M ZVJEZDICA 12,69 32 3  
ZRINKA ORŠOŠ bacanje loptice ZVJEZDICA 4,25 32 3  
DENI KRANJC trčanje 50 M ZVJEZDICA 12,66 31 4  
MAJA DOVEČER skok u dalj ZVJEZDICA 57 31 4  
LAURA KOŠIR trčanje 50 M ZVJEZDICA 14,18 31 4  
MIA BACINGER trčanje 50 M ZVJEZDICA 12,66 30 5  
ANTONIA PRELOŽNJAK skok u dalj ZVJEZDICA 76 27 8  
SANDI HORVAT bacanje loptice ZVJEZDICA 6,7 26 9  
ALEX  VALJAK skok u dalj ZVJEZDICA 104 24 11  
VITO GOLUB bacanje loptice ZVJEZDICA 7,74 23 12  
  nogomet Ž ZVJEZDICA   5 15  
NIKOLDŽAFIĆ bacanje loptice ZVJEZDICA 7,46 18 17  
IVA MARCIUŠ, JANA BRANILOVIĆ, REA ŽARKOVIĆ, DORIS SEKIRNIK štafeta 4 x 25 m M ZVJEZDICA 33,6 17 18  
ERIK BRANILOVIĆ skok u dalj ZVJEZDICA 118 16 19  
  nogomet M ZVONČIĆ   9 0  
ZIVA PETEK bacanje loptice ZVONČIĆ 5,15 30 5  
MATIJA VIDOVIĆ skok u dalj ZVONČIĆ 99 27 8  
HANA KOSEC skok u dalj ZVONČIĆ 92 23 12  
KARLO SEREC skok u dalj ZVONČIĆ 110 20 15  
IVANO  IVANUŠA trčanje 50 M ZVONČIĆ 10,81 20 15  
LOVRO ŽELEZNJAK bacanje loptice ZVONČIĆ 9,92 18 17  
BEA SLAVIČEK skok u dalj ZVONČIĆ 114 15 20  
PETAR SLUKIĆ trčanje 50 M ZVONČIĆ 10,28 13 22  
SAMUEL HORVAT bacanje loptice ZVONČIĆ 14,88 11 24  
NIKO FUČKO, FRAN PODVEZANEC, ABEL DOVEČER, IVAN NOVAK štafeta 4 x 25 m M ZVONČIĆ 26,56 9 26  
HANA PROTRKA, LEA REŠETAR, MARTA BOGDAN, MARTA TOPOLNJAK štafeta 4 x 25 m M ZVONČIĆ 25,02 9 26  
KARLA DAMJANOVIĆ bacanje loptice ZVONČIĆ 9,63 7 28  
EMA MEZGA trčanje 50 M ZVONČIĆ 10,5 6 29  
LANA KACUN trčanje 50 M ZVONČIĆ 9,85 3 32  
   

 

(mp)

 

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*