22. međunarodni košarkaški turnir “Nova 2019.”

22. MEĐUNARODNI KOŠARKAŠKI TURNIR „NOVA 2019.“ Čakovec 05.-06.01.2019.

Utakmice se odigravaju u sportskim dvoranama I. i II. OSNOVNE ŠKOLE Čakovec 05.01.2019. i 06.01.2019. (raspored utakmica u prilogu)

Stoga Vas molimo da nam se pridružite na svečanom zatvaranju i podjeli medalja najuspješnijim ekipama turnira „NOVA 2019.“ 06.01.2019. u 18.00 sati u I. OSNOVNOJ ŠKOLI Čakovec te da zajedno s nama sudjelujete u promociji košarke u Čakovcu.

Turnir je namijenjen mlađim KADETIMA rođenim 2004. i mlađi, te DJEČACIMA rođenim 2006. i mlađi.

8 ekipa u svakoj kategoriji je podijeljeno u dvije skupine. Igra se u dvije dvorane.

MLAĐI KADETI igraju u dvorani II. OSNOVNE ŠKOLE, TRG PAPE IVANA PAVLA II 2 ČAKOVEC

DJEČACI igraju u dvorani I. OSNOVNE ŠKOLE , KRALJA TOMISLAVA 43 ČAKOVEC

IGRA SE 4X8 MINUTA, IZMEĐU ČETVRTINA JE PAUZA OD 1 MINUTE, POLUVRIJEME TRAJE 5 MIN.

U slučaju neriješenog rezultata igra se produžetak od 3 minute.

Igra se po pravilima HKS-a i FIBE. Dozvoljeno je igranje svih vrsta obrana i nema PASSARELE.

MOLIMO SVE EKIPE DA DOĐU MINIMALNO 20 MINUTA PRIJE POČETKA UTAKMICE U DVORANU.

MLAĐI KADETI 2004. I MLAĐI

DVORANA II.OŠ ČAKOVEC

GRUPA A

KK „UBSC“ GRAZ

KK „MEĐIMURJE“ ČAKOVEC

KK „DUBRAVA“ ZAGREB

KK „ČAKOVEC“ ČAKOVEC

GRUPA B

KK „MEĐIMURJE II“ ČAKOVEC

KK „ABC“ ZADAR

KK „ZTE“ ZALAEGERZSEG

KK „SANI BEČIROVIĆ“ MARIBOR

DJEČACI 2006. I MLAĐI

DVORANA I. OŠ ČAKOVEC

GRUPA A

KK „MEĐIMURJE I “ ČAKOVEC

KK „ABC“ ZADAR

KK „BLF“ BUDIMPEŠTA

KK „SANI BEČIROVIĆ“ MARIBOR

GRUPA B

KK „ZTE“ ZALAEGERZEG

KK „MEĐIMURJE II“ ČAKOVEC

KK „GRAFIČAR“ LUDBREG

KK „UBSC“ GRAZ

SATNICA TURNIRA

SUBOTA 05.01.2019.

MLAĐI KADETI 2004. I MLAĐI

DVORANA II. OŠ ČAKOVEC

8:30 MEĐIMURJE I ČAKOVEC
9:45 UBSC DUBRAVA
11:00 DUBRAVA MEĐIMURJE I
12:30 ČAKOVEC UBSC
13:45 ZTE ABC
15:00 MEĐIMURJE II SANI BEČIROVIĆ
16:15 ZTE SANI BEČIROVIĆ
17:30 ZTE MEĐIMURJE II
18:45 ABC SANI BEČIROVIĆ

NEDJELJA 06.01.2019.

8:30 MEĐIMURJE II ABC
9:45 ČAKOVEC DUBRAVA
11:00 MEĐIMURJE I UBSC
12:30 POREDAK 7 8. mjesto
13:45 POREDAK 5 6. mjesto
15:00 POREDAK 3 4. mjesto
16:15 POREDAK 1 2. mjesto

DJEČACI 2006. I MLAĐI

SUBOTA 05.01.2019.

DVORANA I. OŠ ČAKOVEC

8:30 MEĐIMURJE I ABC
9:45 ABC SANI BEČIROVIĆ
11:00 MEĐIMURJE I BLF
12:30 SANI BEČIROVIĆ BLF
13:45 ZTE MEĐIMURJE II
15:00 GRAFIČAR UBSC
16:15 MEĐIMURJE II UBSC
17:30 GRAFIČAR ZTE
18:45 ZTE UBSC

NEDJELJA 06.01.2019.

8:30 ABC BLF
9:45 MEĐIMURJE II GRAFIČAR
11:00 MEĐIMURJE I SANI BEČIROVIĆ
13:00 POREDAK 7 8. mjesto
14:15 POREDAK 5 6. mjesto
15:30 POREDAK 3 4. mjesto
16:45 POREDAK 1 2. mjesto

18:00 PODIJELA MEDALJA I SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA

Molimo sve ekipe da dođu u dvoranu I.OSNOVNE ŠKOLE na svečano zatvaranje, te podjelu medalja i pehara najuspješnijim ekipama.

Predsjednik KOŠARKAŠKOG KLUBA MEĐIMURJE ČAKOVE

Jurica Horvat

098/213-727

juricahorvat79@gmail.com

O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*