3. ML Sjever KK Međimurje – Međimurje Wild Boars!

Završen je regularni dio prvenstva 3. ML Sjever u kojem je veteranski sastav KK Međimurje koji igra pod nazivom Međimurje Wild Boars prvi prošao kroz „ciljnu vrpcu“ i osvojio prvo mjesto u ligi.

U posljednjem 22. kolu savladali su na gostovanju Rudar u Murskom Središću s uvjerljivih 115-77.

Drugo mjesto na kraju prvog dijela sezone osvojio je Donji Kraljevec koji je na domaćem terenu u zadnjem kolu bio bolji od Lepoglave 92-88. Treća je Čakovec-Globetka koja je na oproštaju od regularnog dijela sezone izgubila s -40 u Kotoribi 105-65. Četvrti sudionik Final Foura je varaždinski Varteks.

Upravo su Varaždinci protivnik naše veteranske ekipe u polufinalu Final Foura koji se u petak 8. travnja i subotu 9. travnja igra u sportskoj dvorani OŠ u Strahonincu. Utakmica Međimurje Wild Boars – Varteks igra se s početkom u 18 sati, dok u 20 sati igraju Donji Kraljevec i Čakovec-Globetka.

Finalna utakmica na rasporedu je u subotu.