4. klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele – rezultati

TREĆEG DANA KLUPSKOG PRVENSTVA MEĐIMURJA NA MANTINELE

Odigrano je ukupno 10 utakmica

Prošlogodišnji osvajači prvenstva, NK POLET iz Svetog Martina na Muri, današnjom pobjedom nad NK SLOBODA iz Slakovca rezultatom 6:2, prva je ekipa koja je ostvarila sve tri grupne pobjede i time potvrdila osminu finala sa prvog mjesta u skupini B.

S obzirom da u nedjelju, 30. prosinca završava grupna faza prvenstva, a od 2. siječnja kreće završnica gdje se igra na ispadanje, u nastavku donosimo i križanja skupina sve do finala, za sve tri kategorije.

Rezultati 28.12. (četvrtak)

ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA – ŠN PETICA pioniri 4:5
ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN DINAMO-ZELENKO II pioniri 5:1
NK PLAVI (Peklenica) – NK STRAHONINEC seniori 3:11
NK RUDAR (Mursko Središće) – NK SOKOL (Vratišinec) seniori 6:4
NK POLET (Pribislavec) – NK TRNOVEC seniori 6:2
NK DINAMO (Palovec) – NK ZASADBREG 77 seniori 9:0
NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – NK BUDUĆNOST (Miklavec) seniori 5:5(3:1 6m)
NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) veterani 3:4
NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK SOKOL (Vratišinec) veterani 4:3
NK SLOBODA (Slakovec) – NK POLET (Sveti Martin na Muri) seniori 2:6

28.12.2018. (petak)

16,00 ŠN RUDAR (Mursko Središće) – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU pioniri

16,25 ŠN SVETI MARTIN – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC III pioniri

16,50 NK PARAG – NK MLADOST (Ivanovec) seniori

17,25 NK PODTUREN – NK SLOBODA (Slakovec) seniori

18,00 NK NEDELIŠĆE – NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) seniori

18,35 NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) seniori

19,10 NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) seniori

19,45 NK STRAHONINEC – NK RUDAR (Mursko Središće) seniori

20,20 NK MLADOST (Dekanovec) – NK PLAVI (Peklenica) seniori

20,55 NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) – NK PUŠĆINE seniori

(DARIO GLAVINA)

O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*