Aton limač kup

Rezultati 3. dana ATON LIMAČ KUPA U11 i najava današnjih utakmica U15

Polufinalni parovi u kategoriji U11 su

NK MLADOST KOMET PRELOG – NŠ SLOGA ČAKOVEC i

NK VARTEKS VARAŽDIN – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC

Rezultati U11:

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 1 – NK MLADOST KOMET PRELOG 0 – 0

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 2 – ŠN SLOBODA VARAŽDIN 0 – 1

ŠN STRAHONINEC-PUŠĆINE – NK VARTEKS VARAŽDIN 0 – 3

ŠN ŠENKOVEC-MAČKOVEC – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 1 – 4

NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NC KNEGINEC-BIŠKUPEC 5 – 1

ŠN SLOBODA VARAŽDIN – NŠ SLOGA ČAKOVEC 0 – 1

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 2 – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 2 – 2

ŠN STRAHONINEC-PUŠĆINE – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1 – 5

NK MLADOST KOMET PRELOG – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 3 – 1

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 1 – ŠN ŠENKOVEC-MAČKOVEC 3 – 0

NK VARTEKS VARAŽDIN – NC KNEGINEC-BIŠKUPEC 3 – 0

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 1 – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 3 – 1

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 2 – NŠ SLOGA ČAKOVEC 0 – 7

ŠN STRAHONINEC-PUŠĆINE – NC KNEGINEC-BIŠKUPEC 1 – 3

NK MLADOST KOMET PRELOG – ŠN ŠENKOVEC-MAČKOVEC 6 – 1

ŠN SLOBODA VARAŽDIN – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 0 – 1

NK VARTEKS VARAŽDIN – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 3 – 1

ŠN SV. JURAJ NA BREGU – NŠ SLOGA ČAKOVEC 1 – 6

NK MLADOST PRELOG – ŠN SLOBODA VARAŽDIN 1 – 0

NŠ SLOGA ČAKOVEC – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 5 – 0

NK VARTEKS VARAŽDIN – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 1 1 – 0

NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 10 – 0

Raspored utakmica U15 petak (20.12.)

16:00 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA 1 – ŠN PETICA

16:15 ŠN MEĐIMUREC SLOBODA 2 – ŠN MALA SUBOTICA

16:30 SLOBODA ŠN VARAŽDIN – NK SLOGA ČAKOVEC

16:45 ŠN ŠENKOVEC/MAČKOVEC – ŠN STRAHONINEC/PUŠĆINE

17:00 NC VIDOVEC – NC KNEGINEC/BIŠKUPEC

17:15 NK MLADOST KOMET – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU

17:30 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA 1 – ŠN ŠENKOVEC/MAČKOVEC

17:45 ŠN MEĐIMUREC SLOBODA 2 – NC VIDOVEC

18:00 SLOBODA ŠN VARAŽDIN – NK MLADOST KOMET

18:15 ŠN PETICA – ŠN STRAHONINEC/PUŠĆINE

18:30 ŠN MALA SUBOTICA – NC KNEGINEC/BIŠKUPEC

18:45 NK SLOGA ČAKOVEC – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU

19:00 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA 1 – ŠN STRAHONINEC/PUŠĆINE

19:15 ŠN MEĐIMUREC SLOBODA 2 – NC KNEGINEC/BIŠKUPEC

19:30 SLOBODA ŠN VARAŽDIN – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU

19:45 ŠN PETICA – ŠN ŠENKOVEC/MAČKOVEC

20:00 ŠN MALA SUBOTICA – NC VIDOVEC

20:15 NK SLOGA ČAKOVEC – NK MLADOST KOMET

1/4 FINALE

Q1. 1A – N3(B3/C3) 20:30

Q2 1B – N3(A3/C3) 20:45

Q3 1C – 2A 21:00

Q4 2C – 2B 21:15

(Dario Glavina)

 

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
Tweet 20
O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*