medjimurjepress@gmail.com

Aton Nedelišće – pregršt zanimljivih utakmica i bogate nagrade za gledatelje!

Posljednje nedjelje u ovoj godini odigrano je 19 susreta u sve tri kategorije

Osim zanimljivih utakmica, današnji dan obilježile su i nagradne igre. Iz Atona su se pobrinuli za navijače i gledatelje sa nagradama u obliku jela i pića, dok je generalni partner turnira AGRARIA-MARKET nagradio jednog od gledatelja koji je objavio svoj oglas na njihovoj web stranici putovanjem u Veneciju za dvije osobe!

Sutra su na rasporedu posljednje utakmice po skupinama, te ćemo nakon sutrašnjeg dana imati kompletirane sve parove osmine finala kod seniora, četvrtfinala za U11 i polufinala za veterane. Osmine finala za seniore su na rasporedu u četvrtak, 2. siječnja 2020. od 16:00, dok su četvrtfinala na rasporedu u petak, 3. siječnja. Polufinala se igraju u subotu, a posljednji, finalni dan je u nedjelju.

Rezultati za 29.12.2019. (nedjelja)

ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) plavi – ŠN SLOGA (Čakovec) pioniri 0:13
ŠN RUDAR (Mursko Središće) – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC A pioniri
0:10
ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) crveni – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU pioniri
5:3
ŠN BAT – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC B pioniri
0:3
NK TRNAVA (Goričan) – NK POLET (Pribislavec) veterani 2:6
NK SOKOL (Vratišinec) – NK BUDUĆNOST (Podbrest) veterani
3:5
NK DUBRAVČAN (Gonja Dubrava) – NK OMLADINAC (Mačkovec) veterani
11:2
NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) seniori
7:4
NK DINAMO (Palovec) – NK CENTROMETAL (Macinec) seniori
10:2
NK SLOBODA (Slakovec) – NK OTOK seniori
3:2
NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK MLADOST (Ivanovec) seniori
9:2
NK POLET (Pribislavec) – NK DONJI KONCOVČAK seniori
11:3
NK PARAG – NK MLADOST KOMET (Prelog) seniori
4:14
NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) – NK VUČETINEC seniori
13:2
NK HAJDUK (Brezje) – NK RUDAR (Mursko Središće) seniori
3:12
NK SLOGA (Štrigova) – NK DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE seniori
2:7
NK NAPRIJED (Cirkovljan) – NK RADNIČKI (Gardinovec) seniori
12:2
NK VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu) – NK SLOGA (Čakovec) seniori
3:5
NK MEĐIMURJE JUNIORI (Čakovec) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) seniori
4:5

Satnica za 30.12.2019. (ponedjeljak)

15,00 NK PUŠĆINE – ŠN DINAMO-ZELENKO pioniri

15,25 OMLADINAC(NSR)/SLOBODA (M) – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC C pioniri

15,50 NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) veterani

16,25 NK NEDELIŠĆE – NK SOKOL (Vratišinec) veterani

17,00 NK CENTROMETAL (Macinec) – NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) seniori

17,35 NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – NK DINAMO (Palovec) seniori

18,10 NK POLET (Pribislavec) – NK SLOGA (Čakovec) veterani

18,45 NK SLOBODA (Slakovec) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) veterani

19,20 NK MURA (Hlapičina) – NK DINAMO (Domašinec) seniori

19,55 NK TRNOVEC – NK SOKOL (Vratišinec) seniori

20:30 NK RUDAR (Mursko Središće) – NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) seniori

Dario Glavina

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
About the Author
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Related Posts

Leave a Reply

*