Danas odigrano 20 utakmica u Atonu

Posljednje subote u ovoj godini odigrano je 20 susreta u sve tri kategorije. Današnjim pobjedama, NK PUŠĆINE, NK NEDELIŠĆE, osigurali su prvo mjesto u svojim skupinama sa sve tri pobjede, pa uz pobjednika prošlogodišnjeg prvenstva NK POLET iz Sv. Martina na Muri, prolaze u osminu finala sa prvog mjesta.

Sutra su na rasporedu posljednje utakmice po skupinama za U14 i seniore, te ćemo nakon sutrašnjeg dana imati kompletirane sve parove osmine finala kod seniora i polufinaliste za U14. Osmine finala za seniore su na rasporedu u srijedu, 2 siječnja 2019. od 16:00.

Satnica osmine finala je određena ždrijebom kod izvlačenja skupina:

16:00 A1 – H2

16:35 B1 – G2

17:10 C1 – F2

17:45 D1 – E2

18:20 H1 – A2

18:55 G1 – B2

19:30 F1 – C2

20:05 E1 – D2

Podsjećamo da se rezultati utakmica, trenutni poredak, križanja u završnici i svi ostali statistički podaci prvenstva mogu pratiti u živo preko web stranice https://atonkpmnm.enjore.com/en/match/7300052/nk-sokol-nk-strahoninec/

U nastavku donosimo rezultate od subote 29.12. i satnicu za nedjelju 30.12.

29.12.2018. (subota)

NK TRNAVA (Goričan) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) veteran 1:12

ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SLOGA (Čakovec) pioniri 5:1

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S) – ŠN DINAMO-ZELENKO pioniri 4:2

ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA pioniri 6:0

ŠN PETICA – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC pioniri 0:3

NK HAJDUK (Brezje) – NK ČSK (Čehovec) seniori 6:0

NK PUŠĆINE – NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec) seniori 8:2

NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) veteran 5:1

NK OMLADINAC (Mačkovec) – NK BUDUĆNOST (Podbrest) veteran 5:2

NK SLOGA (Čakovec) – NK NEDELIŠĆE veteran 4:4(6m 1:2)

NK RADNIČKI (Gardinovec) – NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) seniori 0:6

NK MURA (Hlapičina) – NK SPARTAK (Mala Subotica) seniori 5:8

NK DINAMO (Domašinec) – NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC seniori 4:3

NK RUDAR (Mursko Središće) – NK MLADOST (Dekanovec) seniori 11:0

NK SOKOL (Vratišinec) – NK STRAHONINEC seniori 4:4(6m 2:1)

NK BUDUĆNOST (Miklavec) – NK NEDELIŠĆE seniori 2:6

NK TORPEDO (Križovec) – NK PARAG seniori 11:3

NK MLADOST (Ivanovec) – NK MLADOST KOMET (Prelog) seniori 3:4

NK ZASADBREG 77 – NK POLET (Pribislavec) seniori 3:5

NK TRNOVEC – NK DINAMO (Palovec) seniori 6:7

30.12.2018. (nedjelja)

10,30 ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN RUDAR (Mursko Središće) pioniri

10,55 ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN SVETI MARTIN pioniri

11,20 NK PODTUREN – NK BRATSTVO (Preseka) seniori

11,55 NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK HAJDUK (Brezje) seniori

12,30 NK ČSK (Čehovec) – NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretinec) seniori

13,05 NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK OMLADINAC (Mačkovec) veterani

13,40 NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK SOKOL (Vratišinec) veterani

14,15 NK MLADOST (Dekanovec) – NK SOKOL (Vratišinec) seniori

14,50 NK PLAVI (Peklenica) – NK RUDAR (Mursko Središće) seniori

15,25 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK MURA (Hlapičina) seniori

16,00 NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK NEDELIŠĆE veterani

16,35 NK BORAC PMP (Turčišće) – NK SLOGA (Čakovec) veterani

17,10 NK SPARTAK (Mala Subotica) – NK DINAMO (Domašinec) seniori

17,45 NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec) – NK RADNIČKI (Gardinovec) seniori

(Dario Glavina)

O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*