EMI MEDVED dvije medalje u Dubrovniku!

Plivačice i plivači Čakovečkog plivačkog kluba, Ema Medved, Meri Furdi, Lucija Trupković, Lana Pintarić i Sven Furdi nastupili su u Dubrovniku na jakom međunarodnom plivačkom mitingu „Orlando 2021.“ Plivače je vodio trener Goran Kolarić, prof. Miting je uvršten u FINA kalendar kao kvalifikacijsko natjecanje za OI u Tokyu. Na natjecanju je nastupilo 300 plivačica i plivača iz 20 zemalja.

Najbolje plasmane ostvarila je Ema Medved osvojivši dvije medalje- srebro u disciplini 200m leđno i broncu u disciplini 200m mješovito te 4.mjesto u disciplini 100m leđno

Sven Furdi zauzeo je odlično 6.mjesto u disciplini 50m slobodno i 7.mjesto u disciplinama 100m slobodno i 200m slobodno.

Meri Furdi zauzela je 7.mjesto u disciplini 200m slobodno, 8.mjesto u disciplini 100m slobodno i 9.mjesto u disciplini 100m leđno.