Malonogometni turnir za mlađe uzraste Selnica 2017.

Ovog vikenda na zimskom malonogometnom turniru u Selnici u tri kategorije, sudjelovati će 31 ekipa. Objavljujemo grupe po kategorijama i satnicu.

Kategorija U-8

SKUPINA A
1. NŠ Međimurje-bijeli
2. NK Mladost Selnica
3. ŠN Zelenko-Dinamo I
4. ŠN Sveti Juraj na Bregu
5. ŠN Rudar II

SKUPINA B
1. ŠN Rudar I
2. NŠ Međimurje-crveni
3. ŠN Zelenko-Dinamo II
4. ŠN Petica
5. NŠ Nogometaš 13

SUBOTA 07.01.2017., sportska dvorana OŠ Selnica
09,00 NK Mladost – ŠN Rudar II
09,12 ŠN Zelenko- Dinamo I – ŠN Sveti Juraj na bregu
09,24 ŠN Međimurje- crveni – NŠ Nogometaš 13
09,36 ŠN Zelenko- Dinamo II – ŠN Petica
09,48 ŠN Rudar II – ŠN Zelenko- Dinamo I
10,00 NŠ Međimurje- bijeli – NK Mladost
10,12 NŠ Nogometaš 13 – ŠN Zelenko- Dinamo II
10,24 ŠN Rudar I – NŠ Međimurje- crveni
10,36 ŠN Zelenko- Dinamo I – NŠ Međimurje- bijeli
10,48 ŠN Sveti Juraj na bregu – ŠN Rudar II
11,00 ŠN Zelenko- Dinamo II – ŠN Rudar I
11,12 ŠN Petica – NŠ Nogometaš 13
11,35 NŠ Međimurje- bijeli – ŠN Sveti Juraj na bregu
11,47 NK Mladost – ŠN Zelenko- Dinamo I
12,00 ŠN Rudar I – ŠN Petica
12,12 NŠ Međimurje- crveni – ŠN Zelenko- Dinamo II
12,24 ŠN Sveti Juraj na bregu – NK Mladost
12,36 ŠN Rudar II – NŠ Medimurje- bijeli
12,48 ŠN Petica – NŠ Međimurje- crveni
13,00 NŠ Nogometaš 13 – ŠN Rudar I
13,20 POLUFINALE A1 – B2
13,35 POLUFINALE B1 – A2
14,00 UTAKMICA ZA 3. MJESTO
14,15 FINALE

Kategorija U-10

SKUPINA A
1. NK Čentiba
2. NK Mladost Selnica
3. ŠN Petica
4. ŠN Sveti Juraj na bregu
5. ŠN Rudar II

SKUPINA B
1. ŠN Zelenko- Dinamo
2. NK Omladinac NSR
3. ŠN Rudar I
4. ŠN Nedelišće

NEDJELJA 08.01.2017., sportska dvorana OŠ Selnica
09,00 NK Mladost – ŠN Rudar II
09,12 ŠN Petica – ŠN Sveti Juraj na Bregu
09,24 ŠN Zelenko- Dinamo – ŠN Nedelišće
09,36 NK Omladinac – ŠN Rudar I
09,48 ŠN Rudar II – ŠN Petica
10,00 NK Čentiba – NK Mladost
10,12 ŠN Nedelišće – ŠN Rudar I
10,24 ŠN Zelenko- Dinamo – NK Omladinac
10,36 ŠN Petica – NK Čentiba
10,48 ŠN Sveti Juraj na Bregu – ŠN Rudar II
11,10 NK Omladinac – ŠN Nedelišće
11,22 NK Čentiba – ŠN Sveti Juraj na Bregu
11,34 NK Mladost – ŠN Petica
11,46 ŠN Rudar I – ŠN Zelenko- Dinamo
11,58 ŠN Sveti Juraj na Bregu – NK Mladost
12,10 ŠN Rudar II – NK Čentiba
12,30 POLUFINALE A1 – B2
12,45 POLUFINALE B1 – A2
13,10 UTAKMICA ZA 3. MJESTO
13,25 FINALE

Kategorija U-15

SKUPINA A
1. NK Mladost II
2. NŠ Nogometaš 13
3. Lefra
4. ŠN Petica

SKUPINA B
1. ŠN Sveti Juraj na Bregu I
2. NK Mladost I
3. ŠN Rudar
4. ŠN Nedelišće

SKUPINA C
1. Aluplastik M. Subotica
2. NŠ Sloga
3. ŠN Zelenko- Dinamo
4. ŠN Sveti Juraj na Bregu II

NEDJELJA 08.01.2017., sportska dvorana OŠ Selnica
14,00 NK Mladost II – ŠN Petica
14,14 NŠ Nogometaš 13 – Lefra
14,28 ŠN Sveti Juraj na Bregu I – ŠN Nedelišće
14,42 NK Mladost I – ŠN Rudar
14,56 Aluplastik – ŠN Sveti Juraj na Bregu II
15,10 ŠN Sloga – ŠN Zelenko- Dinamo
15,24 ŠN Petica – Lefra
15,38 NK Mladost II – NŠ Nogometaš 13
15,52 ŠN Nedelišće – ŠN Rudar
16,06 ŠN Sveti Juraj na Bregu I – Mladost I
16,20 Aluplastik – NŠ Sloga
16,34 h- ŠN Sveti Juraj na bregu II – ŠN Zelenko- Dinamo
17,00 NŠ Nogometaš 13 – ŠN Petica
17,14 Lefra – NK Mladost II
17,28 ŠN Rudar – ŠN Sveti Juraj na Bregu I
17,42 NK Mladost I – ŠN Nedelišće
17,56 NŠ Sloga – ŠN Sveti Juraj na Bregu II
18,10 ŠN Zelenko- Dinamo – Aluplastik
18,30 1/4 A1 – B3/ C3 (bolja trećeplasirana ekipa iz ovih skupina) I
18,45 1/4 B1 – A3/ C3 II
19,00 1/4 C1 – A2 I
19,15 1/4 B2 – C2 II
19,30 POLUFINALE PAR I
19,45 POLUFINALE PAR II
20,10 UTAKMICA ZA 3. MJESTO
20,25 FINALE

(foto: Muralist)

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*