Od četvrtka 2. siječnja knock-out faza!

S ponedjeljkom, 30. prosinca, završila je grupna faza natjecanja na 5. klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele za seniore i U11. Veterani posljednje kolo igraju u petak, 3. siječnja, kada ćemo znati i sve polufinaliste u kategoriji veterana.

Od srijede, 2. siječnja, počinje knock-out faza gdje ekipe više nemaju pravo na pogreške i kalkuliranja, jer se igra na ispadanje, što će zasigurno podići kvalitetu i zanimljivost samih utakmica.

Prvi na scenu stupaju seniori koji igraju utakmice osmine finala u četvrtak od 16:00h.

U nastavku donosimo rezultate zadnjeg kola grupne faze i parove osmine finala za senior i četvrtfinala za U11.

Rezultati 30.12. (ponedjeljak)

NK PUŠĆINE – ŠN DINAMO-ZELENKO pioniri 3:4
OMLADINAC(NSR)/SLOBODA (M) – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC C pioniri
3:5
NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) veterani
5:3
NK NEDELIŠĆE – NK SOKOL (Vratišinec) veterani
6:1
NK CENTROMETAL (Macinec) – NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) seniori
2:4
NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – NK DINAMO (Palovec) seniori
3:10
NK POLET (Pribislavec) – NK SLOGA (Čakovec) veterani
2:5
NK SLOBODA (Slakovec) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) veterani
1:11
NK MURA (Hlapičina) – NK DINAMO (Domašinec) seniori
4:6
NK TRNOVEC – NK SOKOL (Vratišinec) seniori
6:7
NK RUDAR (Mursko Središće) – NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) seniori
4:2

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA – OSMINAFINALA – 02.01.2020.(četvrtak) – seniori

16,00 NK POLET P. – NK NAPRIJED C.

16,35 NK MEĐIMUREC – NK ZASADBREG

17,10 NK RUDAR M.S. – NK DRAŠKOVEC

17,45 NK SLOBODA S. – NK POBJEDA G.H.

18,20 NK SLOGA ČK. – NK MLADOST KOMET

18,55 NK MEĐIMURJE JUNIORI – NK DINAMO P.

19,30 NK DINAMO D. – NK NEDELIŠĆE

20,05 NK PODTUREN – NK JEDINSTVO G.M.

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA – 03.01.2020.(petak)

15,30 ŠN MEĐIMURJE ČK A – ŠN SV. JURAJ U-11 četvrtfinale

15,55 ŠN DINAMO ZELENKO – ŠN MEĐIMUREC SLOBODA Crveni U-11 četvrtfina

16,20 ŠN MEĐIMURJE ČK B – ŠN MEĐIMURJE ČK C U-11 četvrtfinale

16,45 ŠN SLOGA ČK – ŠN PUŠĆINE U-11 četvrtfinale

17,10 SLOBODA (Slakovec) – TRNAVA (Goričan) – veterani – skupina

17,45 – prva utakmica – seniori –četvrtfinale

18,20 OMLADINAC (Novo Selo Rok) – SLOGA (Čakovec) – veterani – skupina

18,55 – druga utakmica – seniori – četvrtfinale

19,30 DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NEDELIŠĆE – veterani – skupina

20,05 – treća utakmica – seniori – četvrtfinale

20,40 OMLADINAC (Mačkovec) – BUDUĆNOST (Podbrest) – veterani – skupina

21,15 – četvrta utakmica – seniori – četvrtfinale

RASPORED UTAKMICA POLUFINALA – 04.01.2020. (subota)

16,30 – prva utakmica – U-11

16,55 – prva utakmica – veterani

17,30 – druga utakmica – U-11

17:55 revijalna utakmica djevojčice NŠ Međimurja 2006 – NŠ Međimurje 2007

18,30 – prva utakmica – seniori

19:05 nagradna igra

19,15 – druga utakmica – veterani

19,55 – druga utakmica – seniori

RASPORED FINALNIH UTAKMICA – 05.01.2020. (nedjelja)

16,00 utakmica za 3. mjesto – U-11

16,25 utakmica za 3. mjesto – veterani

17,00 revijalna utakmica partneri turnira i mediji

17,30 utakmica za 3. mjesto – seniori

18,05 finalna utakmica – U-11

18,30 revijalna utakmica ŠN Međimurec-Sloboda Prugići i ŠN Međimurje Čakovec vrtići

18:50 nagradna igra generalnog pokrovitelja AGRARIA-MARKET

19,00 finalna utakmica – veterani

19,35 finalna utakmica – seniori

DARIO GLAVINA

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Komentiraj

*