Od srijede 2. siječnja knock-out faza!

S nedjeljom, 30. prosinca, završila je grupna faza natjecanja na 4. klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele za seniore i U14. Veterani posljednje kolo igraju u četvrtak, 3. siječnja, kada ćemo znati preostale dvije ekipe koje su izborile polufinale u veteranskoj kategoriji.

Od srijede, 2. siječnja, počinje knock-out faza gdje ekipe više nemaju pravo na pogreške i kalkuliranja, jer se igra na ispadanje, što će zasigurno podići kvalitetu i zanimljivost samih utakmica.

Prvi na scenu stupaju seniori koji igraju utakmice osmine finala u srijedu od 16:00h.

U nastavku donosimo rezultate i parove knock-out faze.

Rezultati 30.12.2018. (nedjelja)

ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN RUDAR (Mursko Središće) pioniri 1:2

ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN SVETI MARTIN pioniri 0:11

NK PODTUREN – NK BRATSTVO (Preseka) seniori 10:1

NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK HAJDUK (Brezje) seniori 1:4

NK ČSK (Čehovec) – NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretinec) seniori 2:8

NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK OMLADINAC (Mačkovec) veteran 7:1

NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK SOKOL (Vratišinec) veteran 1:3

NK MLADOST (Dekanovec) – NK SOKOL (Vratišinec) seniori 2:8

NK PLAVI (Peklenica) – NK RUDAR (Mursko Središće) seniori 2:4

NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK MURA (Hlapičina) seniori 5:4

NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK NEDELIŠĆE veteran 4:6

NK BORAC PMP (Turčišće) – NK SLOGA (Čakovec) veteran 1:9

NK SPARTAK (Mala Subotica) – NK DINAMO (Domašinec) seniori 4:6

NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec) – NK RADNIČKI (Gardinovec) seniori 5:1

Satnica i parovi osmine finala seniora 2.siječnja (srijeda)

16:00 A1 NK RUDAR M. Središće– H2 NK MLADOST Ivanovec

16:35 B1 NK Polet SMNM – G2 NK DINAMO Palovec

17:10 C1 NK HAJDUK Brezje – F2 NK DUBRAVČAN Donja Dubrava

17:45 D1 NK PUŠĆINE – E2 NK Spartak Mala Subotica

18:20 H1 NK MLADOST KOMET Prelog – A2 NK SOKOL Vratišinec

18:55 G1 NK POLET Pribislavec – B2 NK PODTUREN

19:30 F1 NK NEDELIŠĆE – C2 NK MEĐIMUREC

20:05 E1 NK DINAMO Domašinec – D2 NK OMLADINAC Držimure-Strelec

Raspored odigravanja utakmica – 03.01.2019.(četvrtak)

16,00 TRNAVA – BORAC PMP – veterani – skupina

16,35 – F1-C2/E1-D2 – seniori – četvrtfinale

17,10 OMLADINAC (M) – DUBRAVČAN (GD) – veterani – skupina

17,45 – G1-B2/H1-A2 – seniori – četvrtfinale

18,20 BUDUĆNOST (P) – OMLADINAC (NSR) – veterani – skupina

18,55 – D1-E2/C1-F2 – seniori – četvrtfinale

19,30 – B1-G2/A1-H2 – seniori – četvrtfinale

Raspored utakmica polufinala – 04.01.2019. (petak)

16,30 – A1 ŠN MEĐIMURJE Čakovec II – B1 ŠN MEĐIMURJE Čakovec U-14

16,55 – A1/B2 NK Nedelišće – veterani

17,30 – C1 ŠN Sveti Martin – najbolji drugoplasirani ŠN DINAMO-ZELENKO U-14

18,00 – revijalna utakmica djevojčice

18,25 – prva utakmica – seniori

19,00 – nastup plesne skupine

19,10 – B1 NK SLOGA Čakovec/A2 – veterani

19,45 – nastup plesne skupine

19,55 – druga utakmica – seniori

(DARIO GLAVINA)

O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*