Međimurje Press
Sport+

Otvoreno prvenstvo Punčeca za dječake i djevojke do 12 godina!

U balon dvorani SRC Mladost  u organizaciji Teniskog kluba Franjo Punčec održano je Otvoreno prvenstvo Punčeca za dječake i djevojke do 12 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza. Na turniru je nastupilo četrdesetak natjecatelja iz dvadeset teniskih klubova.

U konkurenciji dječaka, iako najmlađi,  plasman u finale turnira ostvarili su desetgodišnjaci: Luka Mitrović iz osječke Olimpije i Viktor Ostojić, član HTK Zagreb. U finalnom susretu uspješniji je bio Ostojić i pobijedio rezultatom 64, 63.

Među djevojkama prvo mjesto osvojila je devetogodišnja! Ana Marija Rebić (TK Ponikve Zagreb). U finalnom susretu iznenadila je prvu nositeljicu turnira Varaždinku Reu Godinić i slavila rezultatom 63 62.