medjimurjepress@gmail.com

Plivači ČPK osvojili 78 odličja na Reginalnom prvenstvu Hrvatske u Sisku!

U Sisku, u organizaciji plivačkog kluba Sisak „Janaf“, u 50 metarskom bazenu održano je Regionalno prvenstvo Hrvatske Regije IV.

Čakovečki plivački klub predstavljalo je 28 natjecatelja.(Tin Furdi, Sven Furdi, Meri Furdi, Ema Medved, Sara Puklavec, Lucija Trupković, Adam Šinjori, Bruno Novak, Šime Urem, Fran Kovačec, Dora Horvat, Marta Horvat, Lana Pintarić, Tessa Zuber Polak, Maja Cmrečnjak, Tena Horvat, Mario Beliga, Emil Goričanec, David Kolarić, Oleg Jeđut, Martin Golub, Andro Rapaić, Timon Mrazović, Tomo Tonković, Bruna Karlovčec, Nela Kovačić, Ida Levačić i Zoa Vinko. Na natjecanju je nastupilo ukupno 290 natjecatelja iz 14 klubova Regije IV.

Medalje su osvojili:

50m leđno

Sara Puklavec 3.mj opća i juniori

Ida Levačić 2.mj početnice

Tin Furdi 2.mj opća

Adam Šinjori 3.mj opća 2.mj juniori

400m slobodno

Meri Furdi 2.mj opća 2.mj juniori 2.mj ml. juniorke

Marta Horvat 3.mj opća 3.mj juniori 3.j ml.juniorke

Mario Beliga 3.mj kadeti

Emil Goričanec 2.mj ml. kadeti

100m prsno

Ema  Medved 1, mj opća i juniorke

Ida Levačić 3.mj početnice

Fran Kovačec 3.mj opća i juniori

Emil Goričanec 3.mj ml.kadeti

Šime Urem 3.mj početnici

200m mješovito

Ema  Medved 1.mj opća i juniorke

4x200m slobodno 2.mj opća Tin Furdi,  Adam Šinjori, Fran  Kovačec i Sven Furdi

50m slobodno

Marta Horvat 3.mj opća,juniorke i ml. juniorke

Tin Furdi 1.mj opća

Tomo Tonković 3.mj početnici

200m leđno

Ema Medved 1.mj opća i juniorke

Marta Horvat 2.mj opća, juniorke 1.mj ml. juniorke

Meri Furdi 3.mj ml. juniorke

Sven Furdi 3.mj ml.juniori

Mario Beliga 2. mj kadeti

50m prsno

Fran Kovačec 3.mj opća 2.mj juniori

Šime Urem 2.mj početnici

100m leptir

Adam Šinjori 3.mj opća 2.mj juniori

Mario Beliga 3.mj kadeti

David Kolarić 3.mj mlađi kadeti

4×100 mix mix 1.mj opća: Marta Horvat Fran Kovačec Adam Šinjori Ema Medved

4×100 mix mix mlađi kadeti 2.mj:  Martin Golub  Maja Cmrečnjak  Emil Goričanec Tessa Zuber Polak

100m slobodno

Ema Medved 2.mj opća i juniori

Meri Furdi 3.mj opća, juniori 2.mj mlađi juniori

Tin Furdi 2.mj opća

Sven Furdi 3.mj mlađi juniori

4×100 mix 2.mj mlađe juniorke: Sara Puklavec, Marta Horvat, Lucija Trupković i Meri Furdi

4x100mix 3.mj mlade kadetkinje: Tessa Zuber Polak Tena Horvat Maja Cmrečnjak Bruna Karlovčec

4x100mix 2.mj opca: Tin Furdi, Fran Kovačec, Adam Šinjori i Sven Furdi

4x100mix 1.mj mladi kadeti: Martin Golub, Oleg Jeđut, David Kolarić i Emil Goričanec

50m leptir

Adam Šinjori 3.mj opća i 2.mj juniori

Emil Goričanec 3.mj ml. kadeti

200m slobodno

Meri Furdi 2.mj opća, juniorke i ml.juniorke

Mario Beliga 2.mj kadeti

200m prsno

Fran Kovačec 2.mj opća i juniori

100m leđno

Ema Medved 1.mj opća i juniorke

Marta Horvat 2.mj opća i juniorke 1.mj ml. juniorke

Tessa Zuber Polak 3.mj ml.kadetkinje

Ida Levačić 2.mj početnice

Tin Furdi 2.mj opća

Mario Beliga 1.mj kadeti

Timon Mrazović 3.mj početnici

4x100m slobodno 3.mj ml. Kadetkinje Tessa Zuber Polak, Tena Horvat, Bruna Karlovčec i Maja Cmrečnjak

4x100m slobodno 2.mj opća Adam Šinjori, Tin Furdi, Sven Furdi i Fran Kovačec

4x100m slobodno 1.mj ml.kadeti Martin Golub, Oleg Jeđut, David Kolarić i Emil Goričanec

ANTONIO ŠANTEK

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
About the Author
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Related Posts

Leave a Reply

*