Poznati polufinalisti u svim kategorijama

Pretposljednjeg dana ATON LIMAČ KUPA odigrano je 56 utakmica u U13 i U17 kategoriji, te smo s time dobili polufinaliste u svim kategorijama.

Posljednji polufinalisti u kategoriji U13 su ŠN SVETI JURAJ NA BREGU i NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC, te ŠN DINAMO- ZELENKO i NC TRNOVEC BARTOLOVEČKI, dok polufinalni parovi u kategoriji U17 su ČAKOVEC 1 – MEĐIMURSKI LEPI DEČKI i ŠN PETICA – NK NAFTA LENDAVA.

U nedjelju, 22.12. igraju se polufinalne i finalne utakmice od 08:30h, gdje ćemo dobiti one najbolje u svim kategorijama. Svečana dodjela medalja, pehara i nagrada predviđena je iza 15:00h.

U nastavku donosimo rezultate U13 i U17, te raspored odigravanja utakmica finalnog dana.

Rezultati U13

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA – ŠN SVETI MARKO 4 – 0

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC – NC KNEGINEC-BIŠKUPEC 2 – 0

NK VARTEKS VARAŽDIN – NŠ SLOGA ČAKOVEC 1 – 3

NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN ŠENKOVEC-MAČKOVEC 4 – 1

ŠN SV. JURAJ NA BREGU – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 0 – 0

ŠN RUDAR – ŠN DINAMO-ZELENKO 1 – 5

NŠ DONJE MEĐIMURJE – ŠN PETICA 1 – 4

NC TRNOVEC BARTOLOVEČKI – NK MLADOST KOMET PRELOG 4 – 2

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 0 – 1

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC – ŠN RUDAR 4 – 0

NK VARTEKS VARAŽDIN – ŠN DONJE MEĐIMURJE 2 – 2

NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NC TRNOVEC BARTOLOVEČKI 1 – 2

ŠN SVETI MARKO – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 1 – 7

NC KNEGINEC-BIŠKUPEC – ŠN DINAMO-ZELENKO 1 – 2

NŠ SLOGA ČAKOVEC – ŠN PETICA 3 – 0

ŠN ŠENKOVEC-MAČKOVEC – NK MLADOST KOMET PRELOG 4 – 1

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 4 – 1

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC – ŠN DINAMO-ZELENKO 0 – 2

NK VARTEKS VARAŽDIN – ŠN PETICA 1 – 3

NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK MLADOST KOMET PRELOG 10 – 0

ŠN SVETI MARKO – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 2 – 5

NC KNEGINEC-BIŠKUPEC – ŠN RUDAR 3 – 3

NŠ SLOGA ČAKOVEC – NŠ DONJE MEĐIMURJE 7 – 0

ŠN ŠENKOVEC-MAČKOVEC – NC TRNOVEC BARTOLOVEČKI 0 – 0

ŠN SV. JURAJ NA BREGU – ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC 1 – 0

ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 4 – 2

NŠ SLOGA ČAKOVEC – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 0 – 2

NC TRNOVEC BARTOLOVEČKI – ŠN PETICA 3 – 1

REZULTATI U 17

ČAKOVEC 1 – ŠN PETICA 3 – 1

ŠN SVETI MARTIN – NŠ SLOGA ČAKOVEC 2 – 2

ŠN SLOBODA VARAŽDIN 1 – ŠN MALA SUBOTICA 3 – 2

MEĐIMURSKI LEPI DEČKI – NK NAFTA LENDAVA 0 – 1

ŠN RUDAR – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 3 – 1

NC VIDOVEC – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 1 – 2

ČAKOVEC 2 – ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC 5 – 1

ŠN SLOBODA VARAŽDIN 2 – ŠN DINAMO-ZELENKO 1 – 1

ČAKOVEC 1 – ŠN RUDAR 5 – 2

ŠN SVETI MARTIN – NC VIDOVEC 5 – 2

ŠN SLOBODA VARAŽDIN 1 – ČAKOVEC 2 0 – 1

MEĐIMURSKI LEPI DEČKI – ŠN SLOBODA VARAŽDIN 2 5 – 1

ŠN PETICA – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 2 – 0

NŠ SLOGA ČAKOVEC – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 2 – 2

ŠN MALA SUBOTICA – ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC 3 – 0

NK NAFTA LENDAVA – ŠN DINAMO-ZELENKO 0 – 3

ČAKOVEC 1 – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 5 – 2

ŠN SVETI MARTIN – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 2 – 4

ŠN SLOBODA VARAŽDIN 1 – ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC 3 – 3

MEĐIMURSKI LEPI DEČKI – ŠN DINAMO-ZELENKO 5 – 1

ŠN PETICA – ŠN RUDAR 0 – 0

NŠ SLOGA ČAKOVEC – NC VIDOVEC 2 – 3

ŠN MALA SUBOTICA – ČAKOVEC 2 2 – 3

NK NAFTA LENDAVA – ŠN SLOBODA VARAŽDIN 2 4 – 0

ČAKOVEC 1 – ŠN SVETI MARTIN 4 – 1

ŠN SV. JURAJ NA BREGU – ŠN PETICA 0 – 2

ČAKOVEC 2 – MEĐIMURSKI LEPI DEČKI 2 – 0

NK NAFTA LENDAVA – ŠN SLOBODA VARAŽDIN 1 3 – 2

POLUFINALA I FINALA 22.12. (NEDJELJA)

08:30 U7 NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK MLADOST PRELOG

08:45 U8 ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA – NK MLADOST PRELOG

09:00 U11 NK MLADOST KOMET PRELOG – NŠ SLOGA ČAKOVEC

09:15 U13 ŠN SV. JURAJ NA BREGU – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC

09:30 U15 ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 1 – ŠN SLOBODA VARAŽDIN

09:45 U17ČAKOVEC 1 – MEĐIMURSKI LEPI DEČKI

10:00 U7 NŠ SLOGA ČAKOVEC – ŠN DONJE MEĐIMURJE

10:15 U8 NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NŠ SLOGA ČAKOVEC

10:30 U11 NK VARTEKS VARAŽDIN – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC

10:45 U13 ŠN DINAMO-ZELENKO – NC TRNOVEC BARTOLOVEČKI

11:00 U15 NK MLADOST KOMET PRELOG – NC VIDOVEC

11:15 U17 ŠN PETICA – NK NAFTA LENDAVA

TREĆE MJESTO


U7 11:30

U8 11:45

U11 12:00

U13 12:15

U15 12:30

U17 12:45


FINALA


U7 13:00

U8 13:15

U11 13:30

REVIJALNA UTAKMICA – PRUGIĆI ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA – ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC 13:45

U13 14:15

U15 14:30

U17 14:45


SVEČANA DODJELA MEDALJA I PROGLAŠENJE POBJEDNIKA 15:15

DARIO GLAVINA

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*