Rezultati četvrtog dana ATON LIMAČ KUPA U15

Polufinalni parove u ovoj kategoriji čine ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 1 – ŠN SLOBODA VARAŽDIN i NK MLADOST KOMET PRELOG – NC VIDOVEC. Danas su od jutra na rasporedu utakmice u kategoriji U-13, a popodne vrhunac turnira po skupinama – uzrast U17!

Rezultati U15

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 1 – ŠN PETICA 5 – 0
ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 2 – ŠN MALA SUBOTICA 0 – 3
ŠN SLOBODA VARAŽDIN – NŠ SLOGA ČAKOVEC 0 – 1
ŠN ŠENKOVEC-MAČKOVEC – ŠN STRAHONINEC-PUŠĆINE 4 – 0
NC VIDOVEC – NC KNEGINEC-BIŠKUPEC 2 – 0
NK MLADOST KOMET PRELOG – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 4 – 0
ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 1 – ŠN ŠENKOVEC-MAČKOVEC 5 – 1
ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 2 – NC VIDOVEC 0 – 7
ŠN SLOBODA VARAŽDIN – NK MLADOST KOMET PRELOG 1 – 1
ŠN PETICA – ŠN STRAHONINEC-PUŠĆINE 1 – 2
ŠN MALA SUBOTICA – NC KNEGINEC-BIŠKUPEC 3 – 2
NŠ SLOGA ČAKOVEC – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 6 – 0
ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 1 – ŠN STRAHONINEC-PUŠĆINE 1 – 0
ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 2 – NC KNEGINEC-BIŠKUPEC 1 – 6
ŠN SLOBODA VARAŽDIN – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 10 – 0
ŠN PETICA – ŠN ŠENKOVEC-MAČKOVEC 1 – 2
ŠN MALA SUBOTICA – NC VIDOVEC 3 – 0
NŠ SLOGA ČAKOVEC – NK MLADOST KOMET PRELOG 0 – 2
ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA 1 – NC KNEGINEC-BIŠKUPEC 3 – 0
ŠN MALA SUBOTICA – ŠN SLOBODA VARAŽDIN 1 – 5
NK MLADOST KOMET PRELOG – ŠN ŠENKOVEC-MAČKOVEC 2 – 1
NŠ SLOGA ČAKOVEC – NC VIDOVEC 1 – 1 7 – 8 (p)

Satnica U13 i U17 za subotu 21.12.

08:00 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA – ŠN SVETI MARKO
08:15 ŠN PUŠĆINE/STRAHONINEC – NC KNEGINEC/BIŠKUPEC
08:30 NK VARTEKS – ŠN SLOGA ČAKOVEC
08:45 ŠN MEĐIMURJE – ŠN ŠENKOVEC/MAČKOVEC
09:00 ŠN SVETI JURAJ – ŠN OMLADINAC/ SLOBODA
09:15 ŠN RUDAR – ŠN DINAMO ZELENKO
09:30 NŠ DONJE MEĐIMURJE – ŠN PETICA
09:45 SNC TRNOVEC BATOLOVEČKI – NK MLADOST KOMET
10:00 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA – ŠN SVETI JURAJ
10:15 ŠN PUŠĆINE/STRAHONINEC – ŠN RUDAR
10:30 NK VARTEKS – NŠ DONJE MEĐIMURJE
10:45 ŠN MEĐIMURJE – SNC TRNOVEC BATOLOVEČKI
11:00 ŠN SVETI MARKO – ŠN OMLADINAC/ SLOBODA
11:15 NC KNEGINEC/BIŠKUPEC – ŠN DINAMO ZELENKO
11:30 ŠN SLOGA ČAKOVEC – ŠN PETICA
11:45 ŠN ŠENKOVEC/MAČKOVEC – NK MLADOST KOMET
12:00 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA – ŠN OMLADINAC/ SLOBODA
12:15 ŠN PUŠĆINE/STRAHONINEC – ŠN DINAMO ZELENKO
12:30 NK VARTEKS – ŠN PETICA
12:45 ŠN MEĐIMURJE – NK MLADOST KOMET
13:00 ŠN SVETI MARKO – ŠN SVETI JURAJ
13:15 NC KNEGINEC/BIŠKUPEC – ŠN RUDAR
13:30 ŠN SLOGA ČAKOVEC – NŠ DONJE MEĐIMURJE
13:45 ŠN ŠENKOVEC/MAČKOVEC – SNC TRNOVEC BATOLOVEČKI

1/4 FINALA
25. 1A – 2B 14:00
26. 1B – 2A 14:15
27. 1C – 2D 14:30
28. 1D – 2C 14:45

Satnica utakmica U17

16:00 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA – ŠN MEĐIMURJE
16:15 ŠN PODRAVINA – NK VARTEKS
16:30 ŠN BAT – ŠN DONJE MEĐIMURJE
16:45 ŠN LUMEN – ŠN SLOGA ČAKOVEC
17:00 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA – NC VIDOVEC
17:15 ŠN PODRAVINA – NK MLADOST KOMET
17:30 ŠN MEĐIMURJE – ŠN BAT
17:45 NK VARTEKS – ŠN LUMEN
18:00 ŠN DONJE MEĐIMURJE – NC VIDOVEC
18:15 ŠN SLOGA ČAKOVEC – NK MLADOST KOMET
18:30 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA – ŠN BAT
18:45 ŠN PODRAVINA – ŠN LUMEN
19:00 ŠN MEĐIMURJE – ŠN DONJE MEĐIMURJE
19:15 NK VARTEKS – ŠN SLOGA ČAKOVEC
19:30 NC VIDOVEC – ŠN BAT
19:45 NK MLADOST KOMET – ŠN LUMEN
20:00 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA – ŠN DONJE MEĐIMURJE
20:15 ŠN PODRAVINA – ŠN SLOGA ČAKOVEC
20:30 ŠN MEĐIMURJE – NC VIDOVEC
20:45 NK VARTEKS – NK MLADOST KOMET

DARIO GLAVINA

 

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
Tweet 20
O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*