medjimurjepress@gmail.com

Rezultati drugog dana Aton limač kupa

Drugog dana Aton limač kupa, nastupili su dječaci i djevojčice u kategoriji U8. U 20 odigranih utakmica, rastrčani mališani itekako su pokazali da se na njih može računati u budućnosti. Polufinalni parovi u ovoj kategoriji su
U nastavku donosimo rezultate , a u četv je na redu kategorija U11 od 16:00h.

REZULTATI U8:

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA – ŠN STRAHONINEC-PUŠĆINE 3 – 0
ŠN SLOGA ČAKOVEC – ŠN DONJE MEĐIMURJE 3 – 2
ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 1 -1
ŠN BAT – NK MLADOST PRELOG 0 – 2
NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 6 – 0
ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA – ŠN DINAMO-ZELENK0 – 0
ŠN SLOGA ČAKOVEC – ŠN BAT 4 – 0
ŠN STRAHONINEC-PUŠĆINE – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 1 – 1
ŠN DONJE MEĐIMURJE – NK MLADOST PRELOG 0 – 5
ŠN RUDAR – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 2 – 2
ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA – ŠN OMLADINAC-SLOBODA 4 – 0
ŠN SLOGA ČAKOVEC – NK MLADOST PRELOG 0 – 3
ŠN STRAHONINEC-PUŠĆINE – ŠN DINAMO-ZELENKO 0 – 1
ŠN DONJE MEĐIMURJE – ŠN BAT 4 – 0
ŠN RUDAR – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1 – 4
ŠN OMLADINAC-SLOBODA – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 0 – 2
ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA – ŠN DONJE MEĐIMURJE 1 – 1 2 – 0
NK MLADOST PRELOG – ŠN SV. JURAJ NA BREGU 3 – 1
NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN DINAMO-ZELENKO 4 – 0
ŠN RUDAR – ŠN SLOGA ČAKOVEC 0 – 5

SATNICA U11(ČETVRTAK 19.12.):

1. A1 –A2 16:00 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA 1 – NK MLADOST PRELOG
2. B1 – B2 16:15 ŠN MEĐIMUREC SLOBODA 2 – ŠN SLOBODA VARAŽDIN
3. C1 – C2 16:30 ŠN STRAHONINEC/PUŠĆINE – NK VARTEKS
4. A3 – A4 16:45 ŠN ŠENKOVEC/MAČKOVEC – ŠN OMLADINAC SLOBODA
5. B3 – B4 17:00 ŠN SV. JURAJ NA BREGU – ŠN SLOGA ČAKOVEC
6. C3 – C4 17:15 ŠN MEĐIMURJE – NC KNEGINEC BIŠKUPEC
7. A1 – A3 17:30 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA 1 – ŠN ŠENKOVEC/MAČKOVEC
8. B1 – B3 17:45 ŠN MEĐIMUREC SLOBODA 2 – ŠN SV. JURAJ NA BREGU
9. C1 – C3 18:00 ŠN STRAHONINEC/PUŠĆINE – ŠN MEĐIMURJE
10. A2 – A4 18:15 NK MLADOST PRELOG – ŠN OMLADINAC SLOBODA
11. B2 – B4 18:30 ŠN SLOBODA VARAŽDIN – ŠN SLOGA ČAKOVEC
12. C2 – C4 18:45 NK VARTEKS – NC KNEGINEC BIŠKUPEC
13. A1 – A4 19:00 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA 1 – ŠN OMLADINAC SLOBODA
14. B1 – B4 19:15 ŠN MEĐIMUREC SLOBODA 2 – ŠN SLOGA ČAKOVEC
15. C1 – C4 19:30 ŠN STRAHONINEC/PUŠĆINE – NC KNEGINEC BIŠKUPEC
16. A2 – A3 19:45 NK MLADOST PRELOG – ŠN ŠENKOVEC/MAČKOVEC
17. B2 – B3 20:00 ŠN SLOBODA VARAŽDIN – ŠN SV. JURAJ NA BREGU
18. C2 – C3 20:15 NK VARTEKS – ŠN MEĐIMURJE

1/4 FINALA
Q1. 1A – N3(B3/C3) 20:30
Q2. 1B – N3(A3/C3) 20:45
Q3. 1C – 2A 21:00
Q4. 2C – 2B 21:15

DARIO GLAVINA

 

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
About the Author
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Related Posts

Leave a Reply

*