Teniske vijesti!

REGIONALNI MASTERS
U organizaciji TK Feniks u Daruvaru je održano završno natjecanje – masters regije SJEVER do 10 godina.
Na mastersu je nastupilo šesnaest najboljih dječaka i djevojaka. U konkurenciji djevojaka najbolja je bila igračica Punčeca SAŠA PODOBNIK.
Uvjerljiva je bila u svim susretima a u finalnom susretu bila je bolja od Eme Štajcar  (TK Varteks) rezultatom 4:1, 4:3.
TURNIR OP ČAKOVCA

U organizaciji TK Franjo Punčec održan je turnir za dječake i djevojke do 14 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza na kojem je nastupilo četrdesetak natjecatelja.

U konkurenciji dječaka prvo mjesto osvojio je Ivan Dumbović iz Teniskog kluba Viži Zagreb koji je u finalnom susretu slavio protiv Ilije Šandora (TK Zabok) rezultatom 4:1, 4:1.

Dea Dunković (TK Olimpija Osijek) osvojila je turnir u konkurenciji djevojaka. U finalnom susretu bila je bolja od Varaždinke Ree Godinić rezultatom 2:4, 4:1, 7-2.