Teniske vijesti – Antonija Ružić ne zna za poraz!

YASON CUP, NOVI SAD, TENNIS EUROPE DO 16

ANTONIJA RUŽIĆ BRILJIRA

Antonia Ružić ne zna za poraz. Nakon osvajanja naslova državne prvakinje do 16 i 18 godina, te prvog mjesta na jakom međunarodnom turniru u Češkoj, Antonia je ponovo briljirala. Na međunarodnom turniru iz kalendara Tennis Europe održanom u Novom sadu, na kojem je nastupila kao prva nositeljica na turniru, osvojila je prvo mjesto.

Redom je pobjeđivala Angelinu Subotic (Australija) 60 61, Senku Deletić (Srbija) 75 62, Darju Suvirdjonkovu (Srbija) 46 63 62, u četvrtfinalu Austrijanku Lauru Pastrk 64 60, u polufinalu Janu Stojanovu iz Makedonije 61 75.

U finalnom susretu protiv Rumunjke Simone Ogresku Antonia je bila jednako uvjerljiva i slavila rezultatom 63 63.

PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIORE

NAJBOLJI JUNIORI U ČAKOVCU

Teniski klub Franjo Punčec Čakovec i ove godine domaćin je jednog od državnih prvenstava. Na terenima kluba od 14. do 19. travnja održat će se pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke do 18 godina. Za prvenstvo su prijavljeni svi najbolji, bez izuzetaka. U subotu i nedjelju održat će se kvalifikacije, a susreti glavnog turnira na rasporedu su od ponedjeljka do četvrtka, za kada je predviđeno odigravanje finalnih susreta.