TIMON MRAZOVIĆ OSVOJIO „JUNIOR CUP 2023.“

Čakovečki plivački klub nastupao je na 12. Velikoj nagradi PKSJ – Junior Cup 2023. U subotu 22.4. plivačice i plivači ČPK-a plivali su na bazenima u Sisku i ostvarili zapažene rezultate te se kući vratili s mnogo osobnih rekorda, ali i medalja.

U Sisku su nastupali Dora Kovačević, Ida Levačić, Šimun Nekić, Šime Urem, Timon Mrazović, Stela Borovec, Laura Brežnjak, Mia Dolar, Roko Kokić, Mihael Martinec, Viktor Mikac, Eduardo, Pigac, Martin Vučenik, Janja Ovčar i Nikola Škvorc, pod vodstvom trenera Luke Dodleka, mag. cin.

Najuspješniji su bili Eduardo Pigac, Mia Dolar i Timon Mrazović. Dolar i Pigac okitili su se medaljama na disciplini 200 metara mješovito, Pigac je bio srebernog sjaja dok je Dolar bila brončana. Od svih najviše ipak treba istaknuti Timona Mrazovića koji je osvojio 3 pojedinačne medalje, ali i pehar za ukupnog pobjednika ovog plivačkog natjecanja.

Mrazović se dva puta penjao na najviše postolje i to u disciplinama 100 metara leptir i 200 metara mješovito, dok je u disciplini 100 metara leđno završio kao trećeplasirani. Pehar za najuspješnijeg plivača završio je u rukama Mrazovića koji je s ukupnim zbrojem bodova iz četiri najbolje discipline iza sebe ostavio ostale plivače i tako zasluženo dobio status najboljeg na ovom natjecanju.