Turnir u Čehovcu osvojio Caffe bar Eden!

Nogometni klub ČSK – a iz Čehovca bila je proteklog vikenda domaćin, malonogometnog turnira 3×3, pod nazivom “1. Čovec kup 2022.” Igralište s mantinelom, postavljeno na rukometnom igralištu u Čehovcu, okupilo je veliki broj ekipa, majstora driblinga i uličnog nogometa, kao i veliki broj navijača i ljubitelja nogometnih vještina.

Nogometaše su bodrili te nagrade najboljima predali predsjednik Gradskog vijeća Đuro Ujlaki, zamjenik gradonačelnika Zdravko Kvakan te predsjednik Zajednice sportskih udruga Grada Preloga Dejan Naranđa, dok je turnir tekao pod budnim okom predsjednika ČSK – e Dragutina Kramara.

Naslov pobjednika osvojila je ekipa Caffe bara Eden, drugo je mjesto osvojila ekipa Team Kićo, a treće Panadon. Bio je ovo sjajan završetak sezone za ekipu ČSK – e, koja će se sljedeće sezone natjecati u Prvoj međimurskoj ligi (drugom razredu međimurskog nogometa).