Završeno je ovogodišnje EKIPNO PRVENSTVO REGIJE SJEVER za dječake i djevojčice do 8, 9 i 10 godina!

Na ovogodišnjem prvenstvu nastupilo je 8 klubova sa rekordnim brojem ekipa – 44 (2021. – 36 ekipa); do 10 godina 13 ekipa, do 9 godina 14 ekipa, do 8 godina 17 ekipa. Nastupila su 152 natjecatelja a ukupno je odigrano 217 susreta.

U konkurenciji do 10 godina prvo mjesto osvojila je prva ekipa Teniskog kluba Feniks iz Daruvara koja je bila postavljena za prvog nositelja. U finalnom susretu bili su bolji od prve ekipe TK Varteks rezultatom 3:1.

U konkurenciji do 9 godina najbolji su bili mladi Varteksovci koji su u finalnom susretu protiv Feniksa slavili rezultatom 2:1.

U najmlađoj konkurenciji, do 8 godina, prvo mjesto osvojila je druga ekipa Teniskog kluba Koprivnica. Finalni susret protiv TK Varaždin 1181 dobili su rezultatom 2:1.