Zrinskice osvojile međunarodni turnir

Na međunarodnom turniru u mini rukometu „Đurđevac kup 2017“ u kategoriji djevojčice 2007 godište i mlađe, Čakovčanke rukometnog kluba Zrinski osvojile su prvo mjesto. Na jakom međunarodnom turniru nastupilo je 10 ekipa iz BiH i Hrvatske.

REZULTATI PREDNATJECANJA:

Zrinski-Đurđevac 17: 0

Zrinski-Čazma 14: 3

Zrinski-Samobor 6: 7

Zrinski-Rugvica 10: 2

Osvajanjem drugog mjesta plasirale su se u polufinale u kojem su igrale protiv ekipe Dubica (BiH), gdje su pobijedile rezultatom 13:4 i tako se plasirale u finale.

Da su najbolje, potvrdile su sjajnom igrom u finalu i pobijedile rukometašice RSD Bjelovar čak s 12:6.

Male ZRINSKICE pokazale su se kao talentirana ekipa, a dva dodatna priznanja u ekipi pripala su Hani Vidović i Lauri Golubić koje su ušle u najbolju petorku turnira. Uz sve to, Viktorija Novak najbolji je strijelac turnira, dok je njena sestra blizankinja Gabrijela proglašena igračicom turnira.

Ekipu vodi trenerski tandem Ljubica i Andreja Vrbančić.

Na odlično organizirani turnir djevojčice su poveli roditelji i tako participirali u sveukupnoj pobjedi.

Zrinskice su nastupile u sljedećem sastavu: U. Strbad, L. Golubić, G. i V. Novak, H. Vidović, A. Žuti, J. Jarni, S. Rubin, L. Skender, R. Varga i S. Bašek.