Broj potpisa potreban za kandidaturu na lokalnim izborima

DONOSIMO  BROJ POTPISA POTREBAN ZA KANDIDATURU OPĆINSKOG NAČELNIKA, GRADONAČELNIKA I ŽUPANA TE NJIHOVIH ZAMJENIKA ZA MEĐIMURSKU ŽUPANIJU

Broj stanovnika i srazmjer potpisa

Grad Čakovec 27.820- 600

Grad Mursko Središće 6.307-250

Grad Prelog 7.815-250

Općina Belica 3.176-150

Općina Dekanovec 774-80

Općina Domašinec 2.251-100

Općina Donja Dubrava 1.920-100

Općina Donji Kraljevec 4.659 150

Općina Donji Vidovec 1.399-100

Općina Goričan 2.823-150

Općina Gornji Mihaljevec 1.917-100

Općina Kotoriba 3.224-150

Općina Mala Subotica 4.736-150

Općina Nedelišće 11.975-450

Općina Orehovica 2.685-150

Općina Podturen 3.873-150

Općina Pribislavec 3.136-150

Općina Selnica 2.991-150

Općina Strahoninec 2.682-150

Općina Sveta Marija 2.317-100

Općina Sveti Juraj na Bregu 5.090-250

Općina Sveti Martin na Muri 2.605-150

Općina Šenkovec 2.879-150

Općina Štrigova 2.766-150

Općina Vratišinec 1.984-100

Županija Međimurska 113.804-1.500

(Ministarstvo uprave)

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*