Dvoranski turnir u tenisu!

Teniski klub Franjo Punčec Čakovec organizirao je prvi službeni dvoranski turnir iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza u novoj balon dvorani na SRC Mladost u Čakovcu.

Na turniru koji se održavao od subote do utorka, nastupilo 47 igrača i igračica (maksimalan broj igrača za dva igrališta je 48) iz 22 kluba.

U konkurenciji dječaka igran je odličan tenis. Sjajne rezultate postigli su igrači Punčeca: Juraj Horvat i Noa Levak plasman u polufinale turnira, a Ladić Lukas osvojio je turnir pobjedom protiv prvog nositelja Noe Pasarića iz zagrebačkog Top spina 46 61 61.

U konkurenciji djevojaka prvo mjesto osvojila je druga nositeljica, osječanka Anja Janković (TK Bosutsko) pobjedivši u finalnom susretu prvu nositeljicu Taru Vidan (TK Zagi) rezultatom 64 63.