Regionalno PH Regije 4 za početnike, mlađe kadete i kadete

PLIVAČI ČPK-a OSVOJILI 32 MEDALJE NA REGIONALNOM PH REGIJE 4

U subotu i nedjelju, 25. i 26.1.2019. u Sisku održano je Regionalno PH za početnike, mlađe kadete i kadete Regije 4. U 25 metarskom bazenu nastupilo je 297 plivača i plivačica iz desetak klubova Regije 4. Čakovečki plivački klub predstavljalo je 8 plivačica i 11 plivača.

Plivači koji su predstavljali Čakovečki plivački klub bili su: Borna Bičak, Matija Tropša, Roko Radek, Emil Goričanec, Andro Rapaić, Bruno Novak, David Kolarić, Martin Golub, Oleg Jeđut, Viktor Dodlek, Timon Mrazović, Hanna Mesarić, Lucija Trupković, Meri Furdi, Sara Puklavec, Lana Pintarić, Bella Posavec, Maja Cmrečnjak i Tessa Zuber Polak.

Plivači su nastupili pod vodstvom trenera Antonia Šanteka i trenerice Sare Čuka.

Osvojene su 32 medalje od kojih je 30 pojedinačnih i dvije štafetne.

Medalje:

  • U kategoriji kadeta:

      • Matija Tropša – osvojena zlata u disciplinama 100m i 200m leptir te srebro u disciplini 200m leđno

      • Borna Bičak – osvojena bronca u disciplini 100m prsno

      • Meri Furdi – osvojeno zlato u disciplini 200m slobodno, srebra u disciplinama 100m i 400m slobodno te bronce u disciplinama 100m i 200m leđno

      • Sara Puklavec – osvojena srebra u disciplinama 100m i 200m leđno

  • U kategoriji mlađih kadeta:

      • Lana Pintarić – osvojeno zlato u disciplini 100m leđno, srebro u disciplini 50m leđno te bronca u disciplini 400m slobodno

      • Emil Goričanec – osvojena bronca u disciplini 50m slobodno

  • U kategoriji početnika:

      • Viktor Dodlek – osvojena zlata u disciplinama 50m slobodno i 100m leđno, srebra u disciplinama 50m delfin, 100m slobodno i 100m mješovito te broncu u disciplini 50m prsno

      • Martin Golub – osvojeno zlato u disciplini 50m leđno, srebra u disciplinama 50m slobodno i 100m leđno te bronca u disciplini 100m slobodno

      • David Kolarić – osvojena srebra u disciplinama 50m i 400m slobodno i bronce u disciplinama 50m leptir i 100m leđno

      • Oleg Jeđut – osvojena bronca u disciplini 400m slobodno

Osvojene medalje u štafetama:

  • Srebrna medalja u štafeti 4x100m mješovito za kadete i kadetkinje u sastavu: Sara Puklavec, Meri Furdi, Borna Bičak i Matija Tropša

  • Brončana medalja u štafeti 4x100m slobodno za kadetkinje u sastavu: Lucija Trupković, Sara Puklavec, Hanna Mesarić i Meri Furdi

Svi plivači svojim su nastupom u prijavljenim disciplinama poboljšali svoje rezultate te još jednom pokazali da se rad, trud i redoviti treninzi itekako isplate.

(SARA ČUKA)

Tvoj share je nekome vrijedna informacija!
Tweet 20
O autoru
Međimurje Press – specijalizirani vremenski zapisnik koji donosi najnovije i pouzdane vijesti iz Međimurja.

Vezane vijesti

Komentiraj

*