Zoran Križanić 2. na trailu “Litice oko Virovitice”!

Litice oko Virovitice

U subotu, 21.05.2022. je u Virovitici u organizaciji Sportske zajednice Virovitičko podravske županije održan sve popularniji trail naziva “Litice oko Virovitice Trail 2022” Kao i kod većine trailova, nastupiti se moglo u više utrka različitih dužina – 25 km, 15 km i 7 km. Ukupno je u svim utrkama nastupilo oko 400 natjecatelja.

I na ovom natjecanju imali smo svoje predstavnike koji su ostvarili zaista zapažene rezultate. Zoran Križanić opet se “dočepao” pobjedničkog postolja i osvojio odlično 2. mjesto u glavnoj utrci na 25 km. Zoran je ovu dionicu istrčao za 1:53:00, a bolji od njega bio je samo Dejan Radanac u vremenu 1:47:29. Velika čestitka našem Zoranu na odličnoj utrci i novom pobjedničkom postolju. Vrlo dobru utrku otrčao je i Dominko Lovač koji je s vremenom 2:22:32 osvojio vrlo dobro 15. mjesto. Bravo i za našeg Dominka!

3. Koprivnički polumaraton

Također u subotu, 21.05.2022. je u popodnevnim satima u Koprivnici u organizaciji AK Koprivnica održan 3. Koprivnički polumaraton. Po sparnom, vrućem i ne baš ugodnom vremenu za trčanje utrku polumaratona uspješno je završilo 170 natjecatelja dok je utrku 5 km uspješno završilo 157 natjecatelja. Pobjednik utrke polumaratona je bio domaći predstavnik Oliver Orešić u vremenu 1:19:45 dok je u ženskoj konkurenciji pobijedila također domaća predstavnica Vanja Rupčić u vremenu 1:44:32.

I na ovom polumaratonu smo također imali svoje predstavnike koji su ostvarili slijedeće rezultate:

• 18. Sebastijan Beriša – 1:37:59 (M45 – 5.)
  • 30. Dragutin Furdi – 1:45:04 (M35 – 13.)
  • 39. David Stepan – 1:47:42 (M35 – 17.)
  • 40. Melko Ciglar – 1:47:46 (M35 – 18.)
  • 63. Miroslav Magdalenić – 1:53:40 (MS – 13.)
  • 75. Tomislav Sabolić – 1:56:49 (M35 – 32.)
  • 77. Nikola Stepan – 1:57:31 (M35 – 33.)

U utrci na 5 km Vladimir Sabolić osvojio je 47. mjesto u vremenu 23:30.

Čestitka svima na uspješno završenoj utrci!