Međimurje Press
Sport+

KC ŠENKOVEC NA TURNIRU U IVANCU

U Ivancu   je 7.10.2023.  održan 15. Memorijalni karate turnir Ivanec  na kojem je nastupilo  511 natjecatelja iz 55 klubova iz tri države.

Karate centar Šenkovec nastupio je s 7 natjecatelja u pojedinačnim kategorijama .Pojedinačnu medalju u katama osvojili su:

1. mjesto – Ziya Lepen –      kate pojedinačno ,juniorke

Najuspješniji pojedinac na ovom natjecanju iz našeg kluba bila je Karla Šagi s osvojena dva zlata ( u svojoj i starijoj uzrasnoj kategoriji ), ali svakako moram pohvaliti i nastupe Mie Sabol ( zlato i srebro ) i Maura Gajnika ( dva srebra ). Ana i Ivan Lukić bili su debitanti na ovom natjecanju i uspjeli su doći do mečeva za medalju, ali ju ovaj put nisu uspjeli osvojiti.

Vlado i Nebojša Bošnjak sudili su na ovom turniru ,a natjecateljsku ekipu vodio je trener Tihomir Grgić.