🏆 RUKOMETNA VEČER ZA PAMĆENJE!🤾‍♂️🎉

Seniori MRK Čakovec ostvarili su pobjedu pred prepunom dvoranom GOC-a i službeno proslavili titulu prvaka 1. HRL Sjever! 🏆🎉 U posljednjoj domaćoj utakmici ove sezone svladali su borbene susjede, MRK Vidovec.

Titulu prvaka naši su rukometaši matematički osigurali već ranije, no i ovoj su utakmici pristupili maksimalno ozbiljno kako bi zadržali zavidan niz bez poraza i počastili mnogobrojne gledatelje pravom rukometnom poslasticom. 🤾‍♂️🛡️

Protivnička je momčad dobro držala korak s našom ekipom do samog kraja prvog poluvremena. Serijom od 5 pogodaka u posljednjih pet minuta i odličnom obranom, seniori na predah odlaze s velikih +7 (22:15).Iako se činilo da je utakmica time riješena, Vidovčani se nisu predali te su gotovo dostigli naše rukometaše u samoj završnici utakmice. No, iskustvo i pobjednički mentalitet naše momčadi je prevladao i doveo ih do pobjede (38:33) na krilima nepresušne podrške s tribina. 📣🥁

Muški se rukomet time vratio na velika vrata u Čakovec, a to su prepoznali mnogi ljubitelji ovog sporta te svojom prisutnošću uveličali ovaj događaj. Uz uzbudljive rukometne trenutke, bograč za prste polizati i vrhunsku zabavu, slavilo se do dugo u noć… 🍲🎶🥳