IOK Zagreb osvojio treće mjesto u Kupu prvaka

Odbojkaši IOK Zagreba osvojili su treće mjesto na završnom turniru Kupa prvaka u sjedećoj odbojci koji je održan u Poreču ostvarivši najveći klupski uspjeh

U susretu za broncu IOK Zagreb je pobijedio talijansku ekipu Nola Citta dei Gigli sa 3-1 (27-25, 19-25, 25-9, 26-24), dok su zlato u okršaju dvaju sarajevskih klubova osvojili Fantomi porazivši Spid sa 3-1 (25-22,
22-25, 25-18, 25-18).

“Moramo biti realni, reprezentacija BiH je osvojila dva paraolimpijska zlata, njihova liga je kao u
nogometu, liga “Petica”. Iz velike baze lako je birati kvalitetne igrače. Međutim, vjerujem kako uz
kvalitetan rad možda ih možemo dostići za nekoliko godina. Pokazali smo protiv Spida i Fantoma da se
možemo nositi,” kazao je tgrner Vladimir Jolić.

-Ovo nam je povijesni uspjeh, možemo biti zadovoljni i kako smo sve organizacijski odradili. Ovo je prvi
put da je Hrvatska ugostila ovako veliko natjecanje. Naravno, imamo još puno prostora za napredak.
Siguran sam kako će rezultati doći u godina koje slijede,” dodao je kapetan hrvatske reprezentacije i igrač