9. Stihl Krapinski cener

Nikola Štefanić 2. na 10 km

U subotu, 10.12.2022. u Krapini je u vrlo dobroj organizaciji TK Maraton Krapina održan 9. Stihl Krapinski cener. Za natjecatelje su bile ponuđene dvije dionice i to: kratka utrka na 5 km te glavna utrka po kojoj je i sam naziv utrke – 10 km. Unatoč kišovitom i vjetrovitom vremenu ukupno je u obje utrke nastupilo oko 200 natjecatelja. U glavnoj utrci na 10 km naš Nikola Štefanić istrčao je vrlo dobru utrku i s vremenom 34:45 osvojio odlično 2. mjesto. Bolji od njega bio je samo Marko Gorički (AK Zabok) – 33:58. Na 3. mjesto plasirao se slovenski trkač Miran Cvet u vremenu 36:48. Bravo za Nikolu i njegovo novo pobjedničko postolje! U toj utrci nastupio je još i Zvonko Artić koji je s vremenom 43:43 osvojio 17. mjesto (M45 – 6.). Čestitka i našem Zvonacu na uspješno završenoj utrci!

Vladimir Slunjski 3. na 5 km

U utrci na 5 km također odličan nastup naših. Vladimir Slunjski osvojio je 3. mjesto u generalnom poretku sa 19:11 (M45 – 3.). Ispred Vladeka bili su samo pobjednik utrke Neven Čorko (AK Rudolf Perešin) – 17:19 i njegov klupski kolega Karlo Dimec – 18:38. Bravo za Vladeka i za njegovo novo pobjedničko postolje. Čestitke idu i Kristijanu Cesaru koji je sa 20:10 osvojio vrlo dobro 8. mjesto. Još jednom, bravo za sve!