Crazy Hill Trail 2022.

U nedjelju, 27.03.2022. je u Ludbregu u standardno dobroj organizaciji vrijednih članova BSV-a Ludbreg održan tradicionalan Crazy Hill Trail 2022. Po prekrasnom sunčanom vremenu (čak malo i pretoplom za ovo doba godine) u osvajanje “ludih brega” krenulo je oko 350 trkača i trkačica koji su se mogli odlučiti za nastup u utrkama na 34 km, 16 km ili 10 km. Prvo je startala utrka na 34 km, a nakon 2:36:18 ciljem je prvi protrčao Matija Meštrić (BK Maraton Beciklin) ispred slovenskog predstavnika Mateja Nidorfera (2:36:27) dok se 3. mjestom morao zadovoljiti Darko Rogina (AK Sljeme) u vremenu 2:43:57.

Zoran Križanić otrčao je odličnu utrku u vremenu 2:46:34 što je ovaj put bilo dostatno za 4. mjesto. Velika čestitka našem Zokiju na hrabroj utrci. Posebna čestitka ide i Tomislavu Štrigi na vrlo dobroj utrci i 6. mjestu u vremenu 3:01:33 te Dimitru Drumevu na 7. mjestu – 3:09:26. Čestitke idu i ostalim našim članovima koji su uspješno završili ovu iznimno tešku utrku:

• 30. Hrvoje Rupčić – 3:39:44
  • 41. Andrej Zadravec – 3:50:15
  • 49. Tihomir Cenko – 3:57:47
  • 56. Dario Dilber – 4:07:02
  • 63. Mato Meštrić – 4:19:46

U ženskoj konkurenciji Ana Sajko osvojila je vrlo dobro 9. mjesto sa 4:07:05. Bravo i za Anu!

Utrku na 16 km uspješno je završilo najviše natjecatelja (149), a pobjedu je odnio Jurica Škrlec (AK Zabok) u vremenu 1:10:28. Na 2. mjesto plasirao se Krešimir Balaško (AK Svetice) u vremenu 1:12:22 dok se 3. mjestom morao zadovoljiti Josip Mijaković (BK Maraton Beciklin) – 1:13:34. Najbolji od naših bio je Tomislav Vertuš na 5. mjestu u vremenu 1:16:36. Bravo za našeg Tomeka!

Alenka Horvat odlična 2. na 16 km

U ženskoj konkurenciji pobijedila je Anda Tomaš (AK Svetice ) u vremenu 1:30:03 ispred naše Alenke Horvat koja je opet istrčala odličnu utrku u vremenu 1:33:55 što je bilo dovoljno za 2. mjesto. Treće mjesto osvojila je Slovenka Marina Cor – 1:34:52. Bravo za našu Alenku i novo pobjedničko postolje! Plasman i rezultati ostalih naših u ovoj utrci: