IZVJEŠTAJ: MRK Čakovec vs RK Nexe 2, 37:28 (20:10) – 14. kolo 1. HRL Sjever

Naši seniori pružili su još jedan uzbudljivi rukometni događaj za velik broj navijača i prijatelja rukometa u GOC-u, ovaj put na otvaranju drugog dijela sezone u 14. kolu 1. HRL Sjever protiv ekipe RK Nexe 2. Pobjedom su potvrdili vodeću poziciju te i dalje suvereno drže vrh ljestvice s 5 bodova prednosti pred dugoplasiranom momčadi.

Utakmica je krenula u našu korist od samog početka te je naša ekipa uspjela izgraditi i održati prednost tijekom cijele utakmice zahvaljujući izvrsnoj obrani i efikasnom napadu. Do kraja prvog poluvremena prednost je narasla na visokih +10 (20:10), a uvjerljivom igrom naše momčadi ta se prednost nastavila povećavati sve do sredine drugog poluvremena, kada je dostigla maksimalnih +15 golova razlike. Konačni rezultat bio je visokih 37:28 u korist naše ekipe.

Uz ostvarenu značajnu prednost trener Borković dao je priliku svim igračima da daju svoj doprinos konačnom rezultatu, pri čemu su Hozjan, Sklepić i Zadravec prednjačili s po 6 postignutih pogodaka. Momčadski duh i velika podrška s tribina bili su ključni za ovaj uspjeh.

Na strani gostiju, Ognjen Cenić zabilježio je čak 19 golova, dok su svi ostali članovi njegove ekipe zajedno postigli 9 golova. Ovim putem čestitamo RK Nexe 2 na odličnoj borbi i korektnoj igri te im želimo dobru igru u nastavku prvenstva!

Od srca zahvaljujemo svim navijačima koji su nas došli podržati i bili dio još jednog nezaboravnog rukometnog događaja. Oni su naša prava snaga i pokretač!

MRK ČAKOVEC: Hozjan (6), Friščić (3), Zadravec (6), Martinez, Tkalčec, Kranjec (1), V. Horvat, Novak (1), E. Horvat (1), Tompić (5), Horvatić (5), Sklepić (6), Vuković, Vincek (1), Varošanec (1), Goričanec (1)
Trener: Josip Borković

RK NEXE 2: Cenić (19), Janeski (2), Mirković (1), Toplović, Fruk (1), Magličić (2), Abičić (2), Božić, Prištanac, Vukšić, Hromin (1), Serdar, Hrkač
Trener:Saša Barišić-Jaman

Mjesto: Dvorana Graditeljske  škole Čakovec.