KC ŠENKOVEC NA 10.ZAGREB KARATE CUPU

U subotu, 9. rujna 2023. godine održan je međunarodni 10. Zagreb Karate CUP na kojem je nastupilo 521 natjecatelja iz 60 klubova i 5 država.

Karate centar Šenkovec nastupio je s jednom natjecateljicom u pojedinačnoj kategoriji kate te dvije ekipe u katama.

Tako je Ana Bađun u kategoriji kadetkinje pojedinačno osvojila brončanu medalju, dok su juniorke ekipno u sastavu Ana Bađun, Lorena Mihalković i Bella Mikulić osvojile zlatnu medalju, a ekipa u sastavu Lana Jurčević, Ena Rajković i Erika Grabovac osvojile brončanu medalju u istoj kategoriji.

Ovaj je turnir ujedno bio i bodovni za odlazak na predstojeće Prvenstvo Europe koje će se održati u Gruziji u veljači iduće godine, stoga  smo iznimno zadovoljni ostvarenim rezultatima naših ekipa.

Natjecateljsku ekipu vodila  je Inga Grgić, a sudio je Vlado Bošnjak.