KC Šenkovec najuspješniji u katama na 8. KIK kupu Rudolf Perešin

U Križu je  17. ožujka 2024. godine održan  8. KIK  kup Rudolf Perešin u karateu. Nastupilo je 419 natjecatelja iz 38 klubova i četiri države.

Karatisti karate centra Šenkovec ukupno su osvojili 18 medalja ( 10 zlata, 3 srebra i 5 bronci ) i tim rezultatom su u konkurenciji discipline kate ubjedljivo najuspješniji klub na natjecanju ( 25 klubova ). Nastupilo je 15 natjecatelja u pojedinačnim kategorijama i ekipa juniorki.

Zlatne medalje osvojili su : Mauro Gajnik ( stariji učenici B i mini kadeti B ), Karla Šagi ( učenice B i starije učenice B ) ,  Mia Sabol ( mini  kadetkinje ), Bella Mikulić ( juniorke ), Domagoj Miličević ( kadeti ), Erika Grabovac ( kadetkinje ) , Karlo Haludek ( juniori ) i  Nikola Aleksić ( veterani ).

Srebrnu medalju osvojili su: Lara Jurčević ( kadetkinje ), Lorena Mihalković (juniorke ), Berislav Maksimović ( veterani ).

Brončanu medalju osvojili su : David Faić (  kadeti ), Tea Brinc ( kadetkinje ), Ena Rajković ( kadetkinje) , Niko Šagi ( juniori ) i ekipa juniorki ( Erika Grabovac, Lara Jurčević i Ena Rajković ).

Slijedeći vikend očekuju nas nastupi u Rijeci i Lepoglavi u sklopu priprema za nastup na kadetskom prvenstvu Hrvatske u travnju.

Natjecateljsku ekipu KCŠ-a pripremali su za nastup : DragoGrgić, Vlado Bošnjak , Ozren i Tihomir Grgić , a  sudac iz našeg kluba bio  je Nebojša Bošnjak.