MRK Čakovec vs RK Valpovka, 40:28 (25:12)

UVJERLJIVA POBJEDA SENIORA!

Seniori rutinski osvojili dva boda u domaćoj utakmici 18. kola 1. HRL Sjever pobjedom protiv MRK Valpovka! Unatoč tome što su dočekivali momčad iz donjeg dijela tablice, naša je ekipa ozbiljno pristupila pripremi utakmice, odigrala maksimalno koncentrirano do samog kraja i zasluženo upisala dva nova boda.

Nakon furioznog početka (5:1 već nakon 4 minute igre), naši su rukometaši nastavili graditi razliku pa tako prvo poluvrijeme završavaju s prednošću od +13 (25:12). U nastavku nisu dali priliku gostima da smanje zaostatak te su mirno priveli utakmicu kraju (40:28).

Protivnička momčad teško je dolazila do gola pokraj čvrste i pokretljive obrane, dok su naši rukometaši punili mrežu sa svih pozicija na suprotnoj strani. Krila su bila posebno dobro raspoložena ubacivši zajedno gotovo polovicu ukupnog broja golova. Vanjska linija i pivoti također su bili nezaustavljivi te su stvarali velike probleme obrani Valpovke. Valja napomenuti da su priliku za igru dobili svi igrači u sastavu.

Hvala brojnim navijačima koji su bodrili našu ekipu do nove pobjede te uživali u uzbudljivim rukometnim potezima.

Čestitamo igračima i stručnom stožeru!

MRK Čakovec: Martinez, V. Horvat, Hozjan (7), Friščić (5), Zadravec (4), Tkalčec (2), Sklepić (4), Vuković, Varošanec (1), Vincek (2), Novak (1), Toplek, E. Horvat, Tompić (10), Horvatić, Goričanec (4). Trener: Josip Borković.

RK Valpovka: Ostajmer, Steiner (3), Parat (5), Markota (2), Radović (3), Punda (2), Stojić (2), Tisuacki (3), Liović (1), Novokmet (2), Haramabašić (1), Lazar, Begović (2), Barišić (2). Trener: Alenko Bajer.