Međimurje Press
Grad Čakovec

Čestitka gradonačelnice Grada Čakovca uz Međunarodni dan žena

Povodom 8. ožujka – Međunarodnog dana žena, gradonačelnica Grada Čakovca Ljerka Cividini uputila je prigodnu čestitku:

„Poštovane Čakovčanke, Međimurke, drage žene,

sretan nam naš dan,  dan žena  jednakih i ravnopravnih u svom izboru i djelovanju.

Međunarodni dan žena prilika je da s posebnim poštovanjem i zahvalnošću istaknemo ulogu i značaj žena u suvremenom društvu. Ovaj dan nije samo podsjetnik na  borbu za ravnopravnost, već i potvrda trajne snage, hrabrosti i odlučnosti kojom žene svakodnevno oblikuju našu zajednicu.

Borba za jednaka prava i mogućnosti donijela je značajne pomake, ali i dalje ostaje zajednička odgovornost svih nas. Ravnopravnost nije samo ideal, ona je temelj napretka, stabilnosti i pravednijeg društva. Upravo kroz predan rad, znanje i vodstvo, žene daju nemjerljiv doprinos razvoju obitelji, profesionalnog okruženja, kulture i javnog života.

U vremenu brojnih izazova, one ostaju temelj obitelji i zajednice, oslonac i pokretačka snaga pozitivnih promjena. U toj posvećenosti i istrajnosti ogleda se istinska veličina i snaga žene.

Povodom 8. ožujka, upućujem vam iskrene čestitke uz želju da vas kroz život prate zdravlje, sreća i ljubav. Neka vas nikada ne napuste snaga, optimizam i dostojanstvo kojim oplemenjujete sve oko sebe.

Hvala vam na hrabrosti, mudrosti, empatiji i odlučnosti. Hvala vam što svojim glasom, radom i primjerom gradite pravednije i humanije društvo.

Sretan Međunarodni dan žena.

Gradonačelnica

Ljerka Cividini, mag.ing.traff./univ.spec.oec.“

Vezani članci

Komentirajte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Najnovije vijesti iz Međimurja