PLIVAČICE ČPK-a DRUGE NA C EKIPNOM PRVENSTVU HRVATSKE – KUPU „IVAN VARVODIĆA“

Gust raspored plivačkih natjecanja donio je C finale Ekipnog PH koje se  održalo u Puli 20. – 21. svibnja 2023. Plivačice i plivači Čakovečkog plivačkog kluba ostvarili su odlične rezultate u obje kategorije.

Odlični nastupi bili su nagrađeni brojnim osobnim rekordima. Plivačice su maestralno plivale na ovom natjecanju i tako u ukupnom zbroju bodova zauzele visoko drugo mjesto i kući se vratile s peharom u rukama.

U muškoj kategoriji konkurencija je bila jako izjednačena te su momci u gustom poretku zauzeli 5. mjesto. Za žensku ekipu nastupale su Ema Medved, Dora Horvat, Lucija Trupković, Tessa Zuber Polak, Lana Pintarić, Marta Horvat i Meri Furdi, dok su za mušku ekipu to bili Dominik Dukić, Mario Beliga, Roko Radek, Sven Furdi, Fran Kovačec, Adam Šinjori i Luka Dodlek, a sve to pod vodstvom trenera Gorana Kolarića, prof.

Tijekom natjecanja vladala je odlična atmosfera među klupskim kolegama, jedni druge su bodrili tijekom utrka, a na kraju svi zajedno zasluženo slavili.