U Čakovcu u padu teže ozlijeđen muškarac
Zbio se događaj na cesti u kojem je 43-godišnjak na neutvrđen način pao na nogostupu
U ponedjeljak 11. kolovoza 2025. godine oko 23 sata u Čakovcu, ulica bana Josipa Jelačića, zbio se događaj na cesti u kojem je 43-godišnjak, na neutvrđen način pao na nogostupu.
Na mjestu događaja pronađeno je osobno prijevozno sredstvo (električni romobil) na kojem nisu pronađena nikakva oštećenja.
Ozlijeđeni muškarac je vozilom hitne pomoći prevezen u Županijsku bolnicu Čakovec, gdje je utvrđeno da je zadobio teške tjelesne ozljede opasne po život.
Osobno prijevozno sredstvo prevezeno je u dvorište Policijske uprave međimurske, dok je ozlijeđenom muškarcu vađena krv i urin, radi utvrđivanja koncentracije alkohola i droge.
U tijeku su kriminalistička istraživanja.
Otkriven muškarac koji je ispisivanjem grafita oštećivao fasade po Čakovcu
Na više različitih mjesta u centru grada Čakovca crnim sprejem je ispisao razne grafite
Provedenim kriminalističkim istraživanjem sumnja se da je 39-godišnjak, 15. svibnja 2025. godine u večernjim satima, na više različitih mjesta u gradu Čakovcu, crnim sprejem ispisao razne grafite, čime je oštetio grad Čakovec za novčani iznos od 200,00 eura i jednu privatnu tvrtku za novčani iznos od 350,00 eura.
Protiv muškarca će se zbog počinjena kaznenog djela Oštećenje tuđe stvari podnijeti kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.
Na šljunčari u Ivanovcu provala u kontejnere
Protiv počinitelja zbog počinjenja kaznenog djela teške krađe, podnijet će se kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu
Od 9. do 11. kolovoza u Ivanovcu, Ulici Preloge, nepoznati počinitelj provalio je u dva kontejnera gdje je ukrao novac.
Materijalna šteta cijeni se na nekoliko stotina eura.
Protiv počinitelja zbog počinjenja kaznenog djela teške krađe, podnijet će se kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.