Međimurje Press
Sport+

15. Kup Osijeka u karateu i parakarateu

Sredinom studenog 2025. godine održano je Kup Osijeka u karateu i parakarateu. Natjecanje je održano u Sportskoj dvorani Jug u Osijeku, a sudjelovalo je oko 485 natjecatelja iz 3 države. KC Šenkovec nastupio je u 5 pojedinačnih kategorija i dvije ekipne.

Najbolji pojedinačni rezultat imali su: Mauro Gajnik i David Faić osvojivši prva mjesta u kategorijama mlađih kadeta i kadeta.

Mia Sabol i Niko Šagi osvojili su broncu u kadetkinjama i juniorima. Ženska juniorska ekipa (RAJKOVIĆ ENA, GRABOVAC ERIKA, JURČEVIĆ LARA) osvojila je srebrnu medalju, dok je muška juniorska ekipa koja u svom sastavu ima dva člana iz Šenkovca (FAIĆ DAVID, GRGIĆ OZREN) osvojila prvo mjesto. Ozren Grgić iz Šenkovca osvojio je 3 zlata (juniori i mlađi seniori pojedinačno te ekipno juniorsko zlato).

Natjecanje je bilo bodovnog karaktera u sklopu izbora nacionalne selekcije za odlazak na Prvenstvo Europe koje će se održati u Ciparskom Limassolu u veljači 2026. godine.

Natjecateljsku ekipu vodio je Tihomir Grgić.

Dejan Mihalković

Vezani članci

Komentirajte

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.

Najnovije vijesti iz Međimurja